Skocz do zawartości
Nerwica.com

Problem z kolegą ze szkoły.


Adrianna

Rekomendowane odpowiedzi

Mimo ze są wakacje nie daje mi spokoju pewna sprawa.Otóż od września będę uczennicą 4 klasy Technikum . Moja klasa nie jest zgrana wręcz podzielona, jest w niej również jeden chłopak,dobry uczeń,który non-stop czyt książki psychologiczne,kryminały bądź lektury ,czasopisma,Nie było by nic dziwnego gdyby nie to że on do nikogo się nie odzywa,kompletnie !

Nie chodzi na wycieczki,cały czas zanurzony w książkach,ma nas wszystkich ... no wiecie gdzie :-)

odpowiada tylko na pytania nic od siebie zauważyłam jednak że jest Konserwatystą , wyizolowaną jednostką społeczną samowystarczalną, Niestety od pewnego czasu zaczęłam się go bać,Zaczął na mię patrzeć takim agresywnym wzrokiem z nutką pożądania,na żadne inne tak nie patrzy i to trwa tak ze 2 lata szkolne patrzy takim wzrokiem że nie mogę tego wytrzymać ten wzrok jest jak u psychotycznego mordercy,kiedyś nie wytrzymałam podeszłam do niego na świetlicy i zapytałam dlaczego tak na mnie patrzy odpowiedział szyderczym i stanowczym grubym głosem ale spokojnym : "Ten dzień mordercą stabilizacji nie uważasz? " TAK MNIE ZDENERWOWAŁ ŻE odeszłam bez słowa a on nie przestał, tego robić i nadal się na mnie patrzy . Koledzy i koleżanki zauważyli również jego nie wiem jak to nazwać może "inne patrzenie na mnie" ,trzej koledzy z innej klasy którzy znali go bliżej bo w sumie on tylko z nimi rozmawia powiedzieli mi kiedy zapytałam o niego że on ma inny tok myślenia i szanują go za to że zawsze jest szczerym perfekcjonistą i nic innego nie udało mi się wydobyć.

 

Pytanie moje brzmi czy on chce mi wyrządzić krzywdę? może się zakochał ? Jak do niego dotrzeć i przekazać mu że by tego nie robił bo się go po prostu boję .

 

P.S przepraszam jeśli nie ten dział. Liczę na obszerne odp za co szczególnie dziękuję

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłop się zakochał lub podobasz mu się - taka prawda.A więc idąc tym tokiem myślenia - niemożliwe,żeby cokolwiek Ci zrobił,po prostu jest taki jaki jest i nie bój się Go.A jak zacznie walić głupie teksty - IGNORUJ .

 

Btw. nie wiesz czy On zawsze taki był?..czy może dopiero jakiś czas temu tak się zmienił?...

 

-- Cz lip 05, 2012 2:36 am --

 

Pytam z czystej ciekawości:).

A tak poza tym: jak facet jakiś patrzy na Ciebie - to nie bój się,faceci już tak mają,zwłaszcza wrażliwi,że mogliby patrzeć godzinami na kobietę która im się podoba.A i weż z tego plusa i pomyśl:" hm skoro jemu się podobam,tzn.że mogę się podobać każdemu i jestem fajna z wyglądu i charakteru,i w ogóle jestem ok :)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw. nie wiesz czy On zawsze taki był?..czy może dopiero jakiś czas temu tak się zmienił?...

 

 

Od pierwszej klasy Taki był,ale dopiero nieco później zaczął się na mnie tak gapić .

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×