Skocz do zawartości
Nerwica.com

Problem z chłopakiem


madelajn

Rekomendowane odpowiedzi

Studiuje i mieszkam z chłopakiem w jednym mieszkaniu. Wczoraj bylismy razem na imprezie. On sie napil. Zaznaczam ,ze jest on o mnie chorobliwie zazdrosny. Przez cały wieczór byłam na niego zla, bo się pokłóciliśmy. Zamiast się bawic, gralam w gre na komorce. Gdy juz wychodzilismy, zagadalo do mnie 3 kolesi z mojej grupy i rozmawialam z nimi. cos tam podwalali do mnie "ze o jaka ladna jestem cos tam cos tam " oczywiscie byli pijani. Moj chlopak jak kto zobaczyl wpadl w szal. uderzyl piescia jednego kolesia, mnie wypchnal z klubu ( tzn popchnal mnie lekko , ale ja sie oczywiscie go przestraszylam) Pod klubem zaczal sie drzec na mnie" co z kolesiami sie umiesz integrowac?" ja ucieklam stamtad. Zaznaczam ,ze bym pijany. Potem w domu mnie przepraszal, plakal, mowil,ze on nie chcial, nie wie co w niego wstapilo. A ja sama nie wiem , co mam o tym myslec. Bo kurde niby nie zrobil mi nic zlego, ale boje sie ,ze to cisza przed burza. obiecal mi,ze to nigdy sie nie powtorzy,ze wie ,ze zachowal sie jak swinia i ze przeprosi tych kolesi. nie chcial mnie skrzywdzic. Teraz mi go szkoda, bo widze,ze tego zaluje. Czy mam z nim zerwac, czy dac mu jeszcze jedna szanse?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, błagam. Skończcie pisać tutaj te brednie o miłości, bo ona NIE ISTNIEJE i jest to już dawno UDOWODNIONE i każdy mądry LEKARZ to POTWIERDZI. Po co pchacie się w związki. Populacji jest za dużo na świecie. Powinniśmy wymierać. Ja tam wolę, by ludzie przestali być ze sobą (bo i tak prędzej, czy później wyjdą problemy, bo fajnie jest godzinkę posiedzieć sobie w kawiarni i pobajdurzyć, ale jak przychodzi ciągłe przebywanie to ludzie zaczynają się wręcz nienawidzić). Moja rada - rzuć go w piz/cenzura/ i zajmij się studiami, a nie pierdołami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziecko, nie nudzi ci się to trollowanie? Daj listę tych lekarzy, którzy tak twierdzą, ukaż ich dorobek naukowy i przestań wreszcie te swoje brednie wypisywać, bo to już naprawdę nudne.

 

Dziecko, jesteś do granic możliwości arogancka. Niewygodne treści nazywasz "trollowaniem". Pretensje do kogoś "bólem dupy". Wiecie co? Żal mi Ciebie, jesteś "pathetic".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego od razu skreslacie chlopaka? Nikomu nie zdarzylo sie nigdy zrobic cos glupiego z czego nie jest dumny? Mnie nawet kilka razy w zyciu. Bardziej bym sie martwila dziewczyna ktora nie potrafi sama myslec . W kazdej klotni sie bedziesz radzic na jakims forum? Przeprosil, obiecal ze sie nie powtorzy wiec daj druga szanse . Zlamie przyrzeczenie to wykop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

virgo21, aaa to mi jakos umknelo. Czym objawia sie ta jego chorobliwa zazdrosc? Pomijam awanture z kolesiami po pijaku

 

Nie moglam bez niego wychodzic na imprezy, jak pisalam z jakims kolegą to się wsciekał i pisał specjalnie do dziewczyn,zeby mi zrobic na zlosc. Po tej akcji opisanej w 1 poscie, postawilam sprawde jasno, albo da mi wiecej luzu albo koniec. On sie zgodzil, ale powiedzial,ze beze mnie nie bedzie na imprezy wychodzil, bo to jest nie fer w stosunku do mnie. Juz sama nie wiem co mam o tym myslec. Wiem,ze zaluje tego co zrobil, nawet ma isc ze mna do uczelni przeprosic tych chlopakow. No ale jednak mimo wszytsko, nie jestem go pewna, boje sie ,ze kiedys znowu straci nad soba kontrole i cos odwali, to nie jest normalne.

 

-- 26 paź 2013, 13:48 --

 

a najlepsze jest to,ze z tymi imprezami poparl go moj psycholog. Wcale sie mu nie dziwi,ze jest o mnie zazdrosny itp itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×