Skocz do zawartości
Nerwica.com

Poważny Problem ! Proszę o Pomoc !


mirrorball

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, mam 19 lat jestem nowy na forum ;) od Września cały czas się diagnozowałem ! w związku z moimi słabościami ( sytuacja jak przy zasłabnięciu omdleniu) odwiedziłem 19 specjalistów zrobiłem wszystkie możliwe badania EEG, Rezonans Głowy, Tomografie Głowy, Usg narządów, morfologia itd.. wszystko dosłownie wszystko hormony itd. Robiłem także test pionizacyjnyaby określić czy może to być zespół wazowagalny (napięcie nerwu błędnego) czyli zła autoregulacja naczyń krwionośnych i okazało się, że posiadam owy zespół wazo-wagalny nie mogę stać w jednym miejscu długo lub siedzieć bo to wywołuje właśnie omdlenia podobno ten zespół wazowagalny dotyka ambitnych .. wrażliwych facetów w okresie dojrzewania żyjących aktywnie.. czyli dokładnie opis mojej osoby ( jestem djem, producentem muzycznym, zajmuje się robieniem stron www na zamówienie, projektowanie grafiki itd) przez 2 lata 24/h zasuwalem praktycznie.. czasami 4 imprezy w tygodniu od 20 do 4 rano ... i niestety musiałem z tego zrezygnować .. z powodu moich słabośći (tak to nazwałem) wyszło mi również w EEG jakieś lekkie zmiany, ale to podobno moja uroda... taka;) Radzę sobie z tym świetnie naprawdę staram się dużo wychodzic wyciszyłem się i jest ok;) zauważyłem też ze reakcje tego zespołu wazowagalnego wywołują emocje .. np w postaci pójścia do marketu jak chodzę jest ok.. w miarę stanę w kolejce i katastrofa.. także jeżdząc samochodem kiedy jadę i jestem skoncentrowany nic mi nie ma.. kiedy tylko stanę to czuję, że jest nieciekawie... i Mój problem polega na tym, że ... myśli nasilają objawy tego zespołu .. i to bardzo męczy przykładowo: stoję w kościele .. i myśle sobie (wiadomo jak to w kościele ;) ) co będe robił później.. czyli używam wyobraźni i powiedzmy czuję się ok i nagle wracam moimi myślami do tu i teraz i wtedy następuje taka słabość.. i tak jest w wielu sytuacjach gdy tylko polecę myślami gdzieś... i powrócę. Psycholog twierdzi, że nie jest to nerwica byłem u 2 niezależnych od siebie ! Proszę o pomoc co robić jak sobie z tym radzić ;) nie ma mowy o walce, bo jak wiadomo w walce jest jeden wygrany a jeden przegrany :) także proszę o Pomoc Co to może być ? może przeciążona główka ;) i jak sobie dać radę ;) (na chwile obecną jestem już tak przyzwyczajony, że nawet polubiłem to, ale wiadomo lepiej żeby było okey)

 

Pozdrawiam i dziękuje każdemu, kto poświęcił czas na przeczytanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×