Skocz do zawartości
Nerwica.com

Postularne drżenie rąk


somnambulik

Rekomendowane odpowiedzi

Miesiąc temu wróciłam z mojego miasta akademickiego do domu i od tej pory moja kondycja psychiczna wciąż się pogarsza(często kłócę się z rodziną), jestem genetycznie obciążona nerwicą, widzę u siebie jej objawy, jednak psychiatra jej nie stwierdził (wspomniał tylko, że wkrótce zaburzenia mogą przekształcić się w chorobę i mam niczego nie bagatelizować).

 

Od kilku dni mocno trzęsą mi się ręce, nigdy wcześniej czegoś takiego u siebie nie zaobserwowałam, choć już wiele razy miałam drżenie rąk. Kiedy wysuwam ręce do przodu zaczynają się kołysać, nie trząść, tylko poruszać dość wolno w górę i w dół. Napięcie mięśni nic nie daje, za to kiedy poruszę palcami drżenie ustępuje, dopóki znów się nie zatrzymam. Na początku kołysanie miało podobne tempo do mojego tętna, teraz jest szybkie bez względu na bicie serca. Do tego od czasu do czasu czuję, jak drętwieją mi dłonie, palce mam zimne pomimo upałów, od czasu do czasu odczuwam ból w potylicy.

 

Czy to możliwe, że to na tle nerwowym, czy prędzej coś neurologicznego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj

idz do lekarza porob badania niezbedne spekulowac nie ma co

okarze sie jak beda wyniki badan

jesli wszystkie beda ok. To byc moze to nerwicowe ,ale to moze stwierdzic tylko lekarz specjalista.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×