Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zrzucamy zbędne kilogramy. Dieta dzień po dniu.


Michuj

Rekomendowane odpowiedzi

Mój żoładek się zbuntował dwukrotnie. Nie miałam na to zadnego wpływu.

Myślę, że teraz trochę sobie odpuszczę.

bretta, Masz rację.

 

-- 18 wrz 2012, 18:22 --

 

Kiya, Mało biorąc pod uwagę, że przedwczoraj zwróciłam obiad, nie zjadłam kolacji, a w niedzielę wypiłam tylko Kubusia, bo żołądek zbuntował się na.... jedno sobotnie piwo.

 

-- 18 wrz 2012, 18:23 --

 

Kiya, Nie, obecnie nie biorę nic poza magnezem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spodobało mi się bieganie, co ogólnie jest zjawiskiem dziwnym, bo jeszcze rok temu byłam największą sierotą na wfie i nienawidziłam jak zarazy, a teraz nie mogę się powstrzymać, by sobie nie pobiec, na wfie cieszę się jak głupek. Także postaram się to robić codziennie z krótkimi przerwami. Jednakowoż równie dobrze uwielbiam obżerać się słodyczami, aż mi się uszy trzęsą, mój żołądek jest bez dna dla nich i to mi trochę zgrzyta ;) Cinszko się będzie odzwyczaić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musli z jogurtem owocowym

Jabłko

Sałatka ze smażonej cukinii, mixu kiełków, ogórka, pomidora, odrobiny fety i 1 jajka na twardo posypana mocno natką pietruszki -pyyysznościowe

ok. 100g mieszanki: suszona żurawina, orzechy arachidowe, nerkowce, migdały + parę rodzynek

Mała kromeczka ciemnego pieczywa z pasztetem pieczonym przez mamę, yummie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, bez ćwiczeń i wychodzenia z domu (a jak wychodzę np. dziś o 15.00 to do 20.00 chodzę non stop) takich efektów na pewno by nie było :) fajnie, fajnie. nie mogę się doczekać chociażby końca tego miesiąca. w końcu będę normalnie wyglądać, jak ja. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ś: owsianka + green tea

II Ś: duza kromka ciemnego chleba z tunczykiem doprawionym cebula, papryką, chilii :105: + pomarancza

O: salatka a'la grecka z duuuuużą ilością fety. bez oliwek, bo nie lubię + green tea + 2 wafle ryżowe w czekoladzie mlecznej

P: sok bananowo-marchwiowo- jabłkowy

K: 2 wafle ryzowe w czekoladzie + green tea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, też lubię smażoną, ale... teraz w diecie to tak niezbyt... ale są różne inne fajne potrawy właśnie z cukinią, to będę próbowac. z zupy jestem zadowolona, naprawdę. może w weekend zrobię placki z cukinii i mozzarelli :105: choc to też niezbyt dobra opcja, ale zawsze można spróbować w piekarniku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×