Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

akurat takie dziewczyny którym by to przeszkadzało nie są warte zainteresowania niech szukają wśród macho. :mrgreen:
A co z tymi, które uważają, że "starszy" prawiczek jest "coś z nim nie tak" i "na pewno mnie zdradzi". To nie są te które "szukają macho" i "dobrego w łóżku". "Prawictwo" ma wiele więcej wad niż brak umiejętności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat takie dziewczyny którym by to przeszkadzało nie są warte zainteresowania niech szukają wśród macho. :mrgreen:
A co z tymi, które uważają, że "starszy" prawiczek jest "coś z nim nie tak" i "na pewno mnie zdradzi". To nie są te które "szukają macho" i "dobrego w łóżku". "Prawictwo" ma wiele więcej wad niż brak umiejętności.

no to muszą zaakceptować że coś jest nie tak, przecież nie ma sensu udawać, ściemniać to i tak się wyda a jak nie potrafiłaby tego zaakceptować to nie ma sensu tego ciągnąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ta sa te ktore same maja kompleksy i nie wierza ze ktos moze byc im wierny

ciekawa koncepcja :P Pewnie racja.

 

carlosbueno, pewnie że nie warto ciągnąć, bo jak możesz chcieć być z kimś kto Cię nie akceptuje, tylko musisz udawać. Może to okrutne co powiem, ale w tym wypadku chodziłoby tylko o utratę dziewictwa. Bo szansy na dłuższy związek nie widzę. Wiem że to złe, ale... umysł desperata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze z mojej strony taka rada aby żądać i być w stanie pokazać zaświadczenie o byciu zdrowym (HIV itd.), ja bym się do łóżka nie udał bez choćby tej namiastki pewności, bo potem chwila uniesienia i zdychanie aż do śmierci.
Najlepiej przed pierwszą randką niech zaświadczenia wyślą sobie mailem. Na portalach randkowych dodawać zeskanowane certyfikaty. A lekarze powinni wystawiać zaświadczenia ważne 3 miesiące (dla niektórych krócej). ;) Należy tego wymagać w USC i kościele przed ślubem. ;)

 

sorry odwala mi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie są te które "szukają macho"

nie ta sa te ktore same maja kompleksy i nie wierza ze ktos moze byc im wierny

Ale to teraz powiedziałaś... Jak kiedyś przeglądałem inne forum to ktoś marudził, że ma zakola i przez to kompleksy... to jedna dziewczyna pocieszala tego faceta, ze to nie ma znaczenia albo wlasnie (jak ty teraz) "że jak dziewczyna bedzie miala z tym problem, to odpusc sobie, nie jest warto twojej uwagi\ma kompleksy itp"... w innym temacie powiedziala ze nie utrzymuje kontaktu z takimi, ktorzy mają wg jej opinii brzydki głos. Inna z kolei tez kogs tam pocieszala, ze chyba wzrost faceta nie ma znaczenia(bo Tom Cruise taki a taki ma itp). A poźniej mówi, że prawiczka by nie dotknęła :D

Ludzie tak na prawdę tylko gadają "bo one są głupie i sie nimi nie przejmuj" a prawda jest taka, ze taka panna co sama Ci wlasnie tak radzi czesto sama tak postepuje jak te "glupie\zakompleksione"... i co z tym zrobisz?? Wypomnisz jej to?? Powie najwyzej bez wiekszych emocji "no widocznie tez jestem glupia". Z takim przypadkiem sam sie tez spotkalem i oberwalem.

Nikt nie jest idealny. Prawictwo ma więcej wad niż zalet. Ponad to pisałaś, że nie trzba o tym mówić, prawda… ja się pytam jaki jest wiec sens „czekania” skoro bardzo prawdopodobne, ze nigdy nikogo mieć nie będziemy, seksu tez nie(jedynie z dziwkami)… skoro i tak czy siak nie trzeba mowic o przeszłości.

 

Werty nie wiem skąd ty wyciągnąłeś takie wnioski na mój temat… Piękna wizja, chciałby, wierzyć w to co piszesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to teraz powiedziałaś... Jak kiedyś przeglądałem inne forum to ktoś marudził, że ma zakola i przez to kompleksy... to jedna dziewczyna pocieszala tego faceta, ze to nie ma znaczenia albo wlasnie (jak ty teraz) "że jak dziewczyna bedzie miala z tym problem, to odpusc sobie, nie jest warto twojej uwagi\ma kompleksy itp"... w innym temacie powiedziala ze nie utrzymuje kontaktu z takimi, ktorzy mają wg jej opinii brzydki głos. Inna z kolei tez kogs tam pocieszala, ze chyba wzrost faceta nie ma znaczenia(bo Tom Cruise taki a taki ma itp). A poźniej mówi, że prawiczka by nie dotknęła :D

Norma. Zawsze tak jest.

 

 

Ludzie tak na prawdę tylko gadają "bo one są głupie i sie nimi nie przejmuj" a prawda jest taka, ze taka panna co sama Ci wlasnie tak radzi czesto sama tak postepuje jak te "glupie\zakompleksione"... i co z tym zrobisz?? Wypomnisz jej to?? Powie najwyzej bez wiekszych emocji "no widocznie tez jestem glupia". Z takim przypadkiem sam sie tez spotkalem i oberwalem.
Jak oberwałeś?

 

Nikt nie jest idealny. Prawictwo ma więcej wad niż zalet. Ponad to pisałaś, że nie trzba o tym mówić, prawda…
Nie trzeba mówić bo to kontrowersyjne. I czym ma więcej wad czy zalet to subiektywne i skrajnie różne.

 

ja się pytam jaki jest wiec sens „czekania” skoro bardzo prawdopodobne, ze nigdy nikogo mieć nie będziemy, seksu tez nie(jedynie z dziwkami)… skoro i tak czy siak nie trzeba mowic o przeszłości.
sensu czekania chyba nie ma. A o prawdopodobieństwie nie mów bo prawdopodobnie Ty będziesz kogoś miał. Tobie w porównaniu do mnie idzie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, hehe racja :)

 

inbvo, :mrgreen:, ale ja się nie gniewam :)

 

W każdym razie chłopaki i dziewczyny powodzenia, żebyście znaleźli sobie kogoś, z kim przede wszystkim da się żyć, porozmawiać o wszystkim, a wtedy seks będzie miłym dodatkiem, a nie celem związku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oberwałem w sensie, że zapewniała mnie o jednym a postąpiła inaczej. Kobiety rzadko wiedzą, że zazwyczaj to co logicznie rzecz biorąc jest nie fajne(bad boy) jest dla nich najbardziej atrakcyjne
To się w realu odbyło czy w sieci?

 

-- 19 wrz 2012, 18:59 --

 

Hans, to był żart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytalem kilka stron i musze przyznac, ze dawno nie czytalem takiego *********** ^^

 

 

Anyway, o ile nie umawiacie sie z kims bezposrednio na seks, to wiekszosci osob nie bedzie za bardzo interesowac to, czy jestes prawiczkiem, czy tez nie.

 

 

mam nadzieje, ze nikogo swoim postem nie urazilem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie to mam już prawie 23 lata i jestem prawiczkiem i nigdy nie byłem w związku. Wiadomo na samą myśl czuje sie beznadziejnie. Wiem jednak co złożyło sie na taki stan rzeczy moje zycie mniejsza z nim ale przykładowo kiedyś jak dużo jarałem i miałem jakieś zdezelowane towarzystwo to pare razy od jakiś zimnych wyluzowanych po alkoholu czy też jaraniu szmat usłyszałem "to pedał" albo "czy jesteś pedałem?" dokładnie to usłyszałem. Wiem że później wszyscy na około bezpodstawnie patrząc na to że nic nie rucham nie ruchałem itd i jestem lękliwy itp nie miałem panienki plotkowali i ogólnie to było 3 lata temu minęło 3 lata a mi to siedzi w głowie jak cierń nie do wyjęcia. Czasem mam ochoty tych wszystkich meneli wyzabijać w dniu swojego samobójstwa większość żyje poustawiana za granicą choć przed zadaniem sie z nimi byłem nad nimi później 2 lata piekła w zakładzie pracy choć kryłem swoją jazde w głowie teraz prawie rok na bezrobociu siedze żyje w małej miejscowości kazdy kazdego kojarzy i mam taką fobie że na trzeźwo z domu nie wychodze a staram sie wychodzić codziennie choć unikam znajomych jak moge co za kurva żal.

Kwestia może miał ktoś podobnie że towarzystwo zrobiło z niego pedała gdy miał opuszczoną garde dostał pare mocnych ciosów i od tamtej pory leży półprzytomny na deskach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam. Po czym tak właściwie kobieta może rozpoznać, że obcuje właśnie z prawiczkiem? Prawiczki mają jakieś nietypowe zachowania, cechy szczególne czy coś w tym stylu? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inbvo było tak, że raz w sieci pieknie fajnie, a w realu jednak przeszkadzaly jej pewne fakty... i koniec znajomosci...

druga sytuacja to taka, ze z dziewczyna bylem juz umowiony i odmowila spotkania w ostatniej chwili...

a od poczatku wiedzialy ze jestem prawiczkiem, ze nie uklada mi sie z kobietami, ze mam wrazenie ze jestem nudny itp. Zapewnialy ze to im wcale nie przeszkadza. A jednak...

 

-- Śr wrz 19, 2012 8:21 pm --

 

Przepraszam. Po czym tak właściwie kobieta może rozpoznać, że obcuje właśnie z prawiczkiem? Prawiczki mają jakieś nietypowe zachowania, cechy szczególne czy coś w tym stylu? :mrgreen:

 

Po przede wszystkim tym jak facet jest niepewny siebie w przypadku rozmowy z dziewczyną, zapomina jezyka w gebie. Pojawiaja sie blokady itp.

A jak dojdzie juz daj boze do zblizenia to najczesciej paraliz.

Seks dodaje pewnosci siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kajetanone, ludzie Ci będę zawsze tyłek obrabiać, niezależnie kim jesteś. I nikt z Ciebie nie zrobi pedała, może Cię najwyżej tak nazwać. Twój wybór, czy się tym przejmiesz czy zlejesz ciepłym moczem. Psy szczekają, karawana idzie dalej. Jak się komuś nie podobasz, to jego problem a nie Twój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kajetanone, a jesteś pedałem?

 

bakus zamiast gadać kobiecie, że pewnie jesteś nudny spróbuj ją czymś fajnym zaskoczyć.

 

Chłopaki, proszę Was! Rozumiem, że macie fobię, ale do kur.. nędzy! Bądzcie mężczyznami, a jestem pewny, że zainteresuje się Wami jakaś kobieta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakbyś był inteligentny to byś sie nie pytał bo chyba łatwo wywnioskować z tej spowiedzi że NIE bo nawet jesli mam popieprzoną orientacje, seksualność to pewne ale w zyciu nie spojrzałem na innego gościa jak na coś innego niż innego gościa tego jestem w 100 procentach pewien i to nie jest żadne tłumaczenie. A to że nie miałem panienki i nigdy nie uprawiałem seksu to raz dom dwa jak miałem 16 lat wyjebało mnie pryszczami tak że koszulki nie sciągnąłem przez 4 lata no i wiecej sie rozwodzić niechce.

 

cudak- wiesz dobrze piszesz tylko kwestia jest taka że jakby moim celem było wyprowadzenie sie z tej miesciny ale ogólnie to mam słabiutke nerwy zawsze miałem a od tamtego czasu tak jak pisze to już piekło przynajmniej tak to widze takie ciągłe zmaganie sie z każdym dniem i zero bonifikaty w związku z tym. Poza tym mam w głowie takich paru typów z okolicy co zwariowało i wkręcam sobie że jestem o krok od takiego stanu a jakiś chuj nade mną pyta czy jestem pedałem oj boże jak niby mógłbym być nim.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam. Po czym tak właściwie kobieta może rozpoznać, że obcuje właśnie z prawiczkiem? Prawiczki mają jakieś nietypowe zachowania, cechy szczególne czy coś w tym stylu? :mrgreen:

Może , może prawiczek czyli ja , nie wykonana pierwszego kroku , będzie czekał aż dziewczyna pierwsza wykona krok , w łóżku , kobieta wyskoczy z wyrka i powie człowieku, kuźwa ty jesteś jak ten cymbał pusty, nic nie umiesz .

 

-- 19 wrz 2012, 20:50 --

 

detektywmonk, czemu?

A wyobraź sobie ,że do seksu startuję dziewica i prawiczek, leżą obok siebie , gapią się w sufit i każde z nich mówi, to kto zaczyna .Bo,żadna z tych osób nie umiem się kochać i nie wie jak zacząć .Kiedy się chcesz czegoś nauczyć idziesz do zawodowca , no chyba ,że masz wartości i uważasz ,że kobieta doświadczona to dziwka .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×