Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Ale pogoda... :? Spałem przez nią aż do 11.30. Nic się nie chce w taki dzień, a najgorsze, że muszę siedzieć w domu bo nie mam nic innego do roboty. Czekam nadal na wypłatę, jutro ostatni termin mają by kasę wypłacić. Chciałbym zrobić coś pożytycznego, dla siebie, dla kogoś, a spędze kolejny dzień bezproduktywnie, a to źle :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, tak się składa, że nie mam co czytać, bibliotekę mam daleko, więc nie chcę jechać w tym deszczu. Film zostawiam jako opcję na wieczór. :D A w dzień chyba sobie co nieco powtórzę z chemii przed październikiem, bo czuję coś, że będę w tyle za innymi. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się czegoś nauczę, to bedzie dobrze. :P Na razie strasznie mało przerobiłem, muszę dziś trochę nadgonić. Jeszcze 2 rzeczy przepisać koledze i dopisać kilka info do wniosku sądowego. A tu rodzinka się zwaliła na łeb z dzieciakiem, co to non stop chce na komputerze pograć i nie odstępuje mnie na krok... I jak tu się skupić na czymś :?

 

slow motion, halenore, trzymam za Was kciuki, zebyście dotarły do tych swoich sklepów, aptek, czy gdzie tam chcecie. Na dzisiaj doradzam pelerynę, gumiaki i parasol. :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, :great:

 

dominika92, I tak i nie. Na mnie pogoda ma duży wpływ, choćby dlatego ,że jestem niskociśnieniowcem i przy takich zmianach czasem nie mam siły zwlec się z łóżka,. Pewnie ,że jak jest do dupy to najpiękniejsze słoneczko niewiele da, ale w drugą stronę już ma wpływ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×