Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Bakus, Bakus... Dobry z ciebie facet to widać. Jak wypatrzy sobie ciebie jakaś kobieta* to będziesz miał przejebane kolego, i to czy jesteś prawiczkiem czy nie będzie miała głęboko w dupie ;) Ona już zadba o to... :smile:

 

*nie mówię, ze wypatrzy, że musisz czekać, zdać się na czas (mimo wszystko czasami trzeba zdać się na czas) i być sobą bla bla bla. To są tanie "rady". Po prostu może tak być, tego tobie życzę.

No, ale nie będziesz mógł wybrzydzać wtedy.

Poza tym chyba nie masz 80 lat i nie leżysz jeszcze na łożu śmierci, co?

Nie znasz maksymy "dum spiro, spero"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odnośnie tego filmiku to nawet nie chcę mi się go całego oglądać jak nie jaka frytka powiedziała że wyczytała w statystykach że na jednego faceta przypada 8 kobiet to odechciało mi się tego oglądać. ;)

dotarłam do tego samego momentu :lol:

Nie słuchajcie tej żałosnej Frytki - tylko tego gościa. Wierzycie mu? Jego szkoła uwodzenia gwarantuje zwrot pieniędzy w przypadku braku efektów, ale podobno nie było takiego przypadku. (??) Mnie w to ciężko uwierzyć.

 

A może ktoś z nas mu udowodni że musi zwrócić pieniądze ;) (oby nie)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie "namiętność" jest zbiorem jakiś konkretnych cech. Wydaje mi się, że "umiejętności" seksualne zależą w dużym stopniu od charakteru mężczyzny - wrażliwości na potrzeby partnerki, umiejętności odczytania mowy ciała, łapania "wspólnego rytmu", czułości, temperamentu.

 

Jestem pewny, że nie jeden prawiczek zawstydził by doświadczonego maczo pod tym względem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

beladin, amen :uklon: dokladnie tak. Dodam od siebie, ze Ci niby doswiadczeni bo mieli wiele partnerek bywaja beznadziejni bo skupiaja sie na sobie i zaliczaniu panienek a nie na partnerkach i ich potrzebach.
Czyli wychodzi na to że tak naprawdę to nie ma znaczenia - ważne żeby się nie kierować egoizmem. Ale nie zapominajmy, że:

1.o prawiczkach krążą stereotypy, że są w łóżku beznadziejni. Co z tego że to niekoniecznie prawda, jak to może odstraszyć dziewczyny.

2.wielu twierdzi że prawiczek zdradzi z ciekawości - co też odstrasza.

Więc chyba lepiej z potencjalnymi kandydatkami na dziewczynę o swoim "dziewictwie" za wiele nie rozmawiać.

 

Chociaż z drugiej strony jak się ktoś zakocha to mu nie przeszkadza nawet wyrok więzienia ;) (znam taki przypadek), więc "dziewictwo" pewnie też nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.o prawiczkach krążą stereotypy, że są w łóżku beznadziejni.

Moze na samym poczatku ale za to potem jak sie rozkrecaja ;)

 

Więc chyba lepiej z potencjalnymi kandydatkami na dziewczynę o swoim "dziewictwie" za wiele nie rozmawiać.

nie widze takiej potrzeby..dziewczyny tez nie wyskakuja z wiadomoscia ze mialy 50 facetow przed nim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze na samym poczatku ale za to potem jak sie rozkrecaja ;)

A skąd to wiesz - z doświadczenia? ;) Ale na uprzedzenia nic nie pomoże - jesteś skreślony od razu. Tylko może takie co skreślają nie wiedzą co tracą.

 

nie widze takiej potrzeby..dziewczyny tez nie wyskakuja z wiadomoscia ze mialy 50 facetow przed nim
U faceta się nie da sprawdzić tak do końca czy jest prawiczkiem. Więc nie powinno być problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszej randce bym z takimi zwierzeniami raczej nie wyjeżdżał :D Jeśli ktoś ma duże obawy może z tym poczekać nawet do ostatniej chwili.

 

Inicjacja to bardzo ważny moment w życiu człowieka. Moim zdaniem jest o niebo lepiej kiedy tej chwili towarzyszy głębokie uczucie. Miłość jest najlepszym doradcą w takim momencie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc chyba lepiej z potencjalnymi kandydatkami na dziewczynę o swoim "dziewictwie" za wiele nie rozmawiać.
zdecydowanie lepiej jest tej dziewczynie powiedzieć że się jest prawiczkiem może nie od razu na samym początku znajomości ale przy bliższym poznaniu i szansie na seks z nią to koniecznie bo i tak się zorientuje lepiej wtedy już być fajtłapowatym prawiczkiem w łóżku niż fajtłapowatym rzekomo doświadczonym. No i lęki jednak są wtedy mniejsze a stan psychiczny lepszy gdy ta druga osoba wie niżby to ukrywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×