Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko że musi być chęć spotkania, a gadam miesiąc a nie ma żadnych konkretów pod tym względem i ona nie myśli o tym zbytnio, za to zaczyna mi o ślubie gadać.

No i trzeba mieć sporo kasy na spotkania i jednocześnie czas ze względu na dalekie dojazdy, w tej chwili mam te drugie tylko, ale bardzo ciężko mieć obydwa. A trudno żeby w ciemno się przeprowadzać, zresztą nie wiem czy chciałbym tak daleko się wyprowadzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale mi nie wystarcza kontakt przez net, a poza tym ważna jest też dla mnie sfera seksualna, mam 28 lat i niewielkie doświadczenie tylko i chyba więcej niż pół roku nie chciałbym czekać pod tym względem. Tak czy inaczej może wieczorem się coś okaże co dalej, bo napisałem jej o różnych wątpliwościach wczoraj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LucP84, Przystopujcie trochę. Jeden chce od razu seksu, a druga ślubu. Dajcie sobie więcej czasu na poznanie się, żeby emocje i oczekiwania tak bardzo nie przysłaniały partnera.
No w perspektywie kilku miesięcy że by chciałem to nie aż tak od razu, a ona w sumie ma dużo wyższy temperament ode mnie, tylko że nie zależy jej tak na tym by z drugą osobą to robić, natomiast właśnie z tym poznaniem się to jest najwiekszy problem jak odległość jest ponad 500km. No i jest duża różnica w aspiracjach życiowych, ale charakter dosyć fajny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, z tego jak się przyglądam równym relacjom to właśnie najczęściej przez nieporozumienia. Zależy też od temperamentów osób, możliwości pójścia na kompromis itp. Ale różnie to bywa, u Ciebie mogło być zupełnie inaczej, nie wiem. Ale jakby mi kogoś brakowało to i tak bym spróbowała coś naprawić. Nawet z postanowieniem, że ostatni raz próbuję, ale żeby sobie nie wyrzucać za jakiś czas, że tak to zostawiłam. I zastanawiać się co by było gdyby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zakończyłem tą znajomość o której wspominałem parę postów temu. To bez sensu na aż taką odległość, a jeszcze zaczęła mnie dziś pouczać że mam iść pracować przy sprzątaniu. Nie dogaduję się zbytnio z takimi zaradnymi, nie miała może złego charakteru, ale komuś kto sobie jako tako radzi trudno zrozumieć takie problemy.

 

A u mnie relacje mają duży wpływ na motywacje do pracy, natomiast takie gdzie jest brak zrozumienia to mnie demotywują tylko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 500km niezbyt, jeżeli nie ma możliwości zmiany tego stanu rzeczy. Ale nie tylko o to chodzi.

Wcześniej byłem w związku na odległość 3 lata, ale 160km, czy też około 200km licząc dojazd transportem publicznym. Też trochę daleko ale znośnie.

Mam znajomą od 4 lat która mieszka 300km ode mnie, ale nie widziałem jej nigdy na żywo. No ale to coś innego niż związek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×