Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj nie czuję się najlepiej, ale nie poddaję się, bo mam już tego dość. Analizuję każdy gorszy moment samopoczucia i chcę określić, ile w tym realnego zagrożenia dla mnie, ale ile zawdzięczam swojej "umęczonej" psychice.

 

-- 18 wrz 2012, 16:08 --

 

dominiko92, nie poddawaj się, chcesz - płacz, nie chce Ci się niczego robić - nie rób. Daj sobie czas..niczego nie musisz, a wszystko możesz :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, ja właśnie zaobserwowałam, że moja psychika to jest niezła... haha oglądam trudne sprawy i ryk... a płakać nie płaczę zbyt często. a to wszystko dlatego, że chciałabym cofnąć czas. a się nie da.

 

witam z rana. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, masz rację. już miesiąc żyłam bez tv, ale mój serial wrócił i zostałam dziś w domu, to po serialu zostawiłam włączone tv i tak jakoś wyszło, że to mnie zainteresowało. choć mnie to interesuje, to nie powinnam była tego oglądać. bo potem cierpię. a to takie cierpienie bez powodu, bo nic złego w MOIM życiu się nie stało. tyle, że rozpamiętuję swoją przeszłość. a to niczego nie zmieni. no cóż. trzeba się ograniczyć do mojego serialu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, ja może Wiadomości o 19:30 obejrzę z domownikami. Tylko, żeby nie było za dużo polityki. A tak to oczy mnie znowu rozbolały, i powoli tracę nadzieję, że coś się w tym zmieni. Chociaż czasem wychodzi bez trudu, żeby się skupić na czytaniu. Piszę o tym, bo na tym się chciałem skupić w pierwszej kolejności, bo mi to przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie w Faktach w TVN.Rodzice zakatowali dziecko.

Ja dzis przeczytalam o rodzinie zastepczej ktora zabila dwoje dzieci w krotkim czasie :roll: i to gdzie?! U Carlosa :shock: czyli rzut beretem ode mnie

 

http://www.gadu-gadu.pl/przypadkowe-zgony-dzieci-w-tej-samej-rodzinie-zastepczej-para-zatrzymana?utm_source=gg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, to przykre, co napiszę, ale mam znajomych, którzy zostali adopcyjnymi rodzicami, a według mnie, charakter tej pani całkowicie, wg.mnie, dyskwalifikuje tę osobę do bycia matką - charakter dominujący, nie znoszący sprzeciwu itd. To się wyczuwa po pierwszej rozmowie, ale testy zaliczyli.

Zastanawiam się przez lat-nie mam już z nimi kontaktu, co byłoby lepsze dla tego dziecka - pozostać w domu dziecka, czy żyć w tej rodzinie, w której, poza uczuciami, a może ich brakiem, niczego innego nie brakuje.

Sądzę jednak, że miłość jest niezbędna na każdym etapie naszego życia :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, Niestety ale aż cierpnie skóra,także znam osoby które przenigdy nie powinny byc rodzicami zastępczymi a są,nie mam pojęcia jak oni to sprawdzają dla mnie to nie do pomyslenia...chore!jak większosc rzeczy u nas.Tam gdzie maja sie czepiać olewają,gdzie mają olewać czepiaja sie pierdoł. :(

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×