Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Relatywista, Polewam :D do tego ładny wiersz znalazłem przed chwilą :D

 

Więc dziś nikt nie liczy siana, jest hulana.

Zróbcie hałas, są polanie, jest polane, pieczemy barana.

Kielichy w górę, z miodem i rumem, trzodę na rurę.

Lubimy młode, rude, czarne, jasne, grube jak Rubens.

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i am the walrus, Witamy Cię serdecznie w naszym zacnym przybytku :D W krainie rozpusty i pijaństwa ;) Liczymy, że swoimi zboczeniami, fetyszami, a także głębokimi przemyśleniami na tematy filozoficzno-egzystencjalne podwyższysz poziom merytoryczny "Nocnych" :D

 

Jako, że się spóźniłaś, jesteś zobligowana nadrobić zaległości, wypijając karniaka :D

 

-- 17 wrz 2012, 01:29 --

 

Tomcio Nerwica, Haha :D Konkret poezja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Svafa, Ty to też masz te swoje cykle snu i czuwania ;) Który to raz się dzisiaj witamy, po tym jak wcześniej się żegnaliśmy ? :D

 

Candy14, Już myślałem, że dojrzał do "grzybobrania" :D Dobranoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dużo wypiłem :( przed chwilą odpaliłem kultową grę " Mario" i próbowałem go przejść idąc w lewą stronę :D

O, skoro w tym kierunku tendencja, to ja mam gdzieś na składzie legendarnego Pegazusa jeszcze. I ośmielę się do oferty dorzucić wieść o działającym nadal padzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i am the walrus, To tak, jak z tym Okiem Saurona :D "I see you" ;) Nawet nie wiesz, ilu ludzi nabawiło się przez nie manii prześladowczej :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i am the walrus, Swego czasu dorobiłem się na forum statusu "obserwowany" ;) Kiedy sama takowy uzyskasz, to wiedz, że coś się dzieje :D "Oko" zacznie Ci się bacznie przyglądać ;) Raz nawet mi się zdawało, że przez chwilę do mnie mrugało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CHCIAŁAM OŚWIADCZYĆ WSZEM I WOBEC, WBREW WPISYWANYM "ANA/ANY", ŻE JESTEM MORSEM DZIEWCZYNĄ (MORSKĄ, MORUSKĄ?) ;_;

 

Przecież mój psychodeliczny dym w emblemacie jest różowy! :roll:;)

 

:x

 

-- 17 wrz 2012, 02:00 --

 

Wybaczcie ten niepoczciwy wjazd na Marków, ale miała ochotę zaskoczyć kogoś niczym Hiszpańska Inkwizycja. Lepiej już, dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Svafa, Kto by powiedział ;) A jeszcze niedawno wszystkie ode mnie i Tomcia uciekały z "Nocnych" z krzykiem i to w podskokach :D Ale to pewnie przez Tomcia :P Teraz chwilowo się stracił i od razu karma się zmieniła :D

 

-- 17 wrz 2012, 02:09 --

 

i am the walrus, A cóż to za daltonista nie zidentyfikował Cię poprawnie, mimo tego nad wyraz oczojebnego dymu w Twoim emblemacie ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Svafa, Ale za co ja bym te haremy utrzymał ? :P Robote trzeba by znaleźć :D Eunuchów do pilnowania trzeba by się naszukać :D W sumie to jednak drogi interes jest :P

 

-- 17 wrz 2012, 02:40 --

 

A ja wiem ? :P Kto by to zliczył ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damageed, Siemasz :D Niestety spóźniłeś się na flaszke :P

 

-- 17 wrz 2012, 02:48 --

 

Svafa, No co Ty ;) Wprowadzasz jedynie od czasu do czasu odrobine artystycznego nieładu :D Dobranoc ;) (Aha, i tym razem - jak to się mówi w wojsku - bez odbioru :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×