Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Ołóweks, a juz mysłam,że usłuszę jakąś fAJNĄ HISORIĘ, wybudowałem statek -i zostałem rzeglarzem i odbyłem wyceczkę do okoła swiata

Miałem taką koncepcje, ale obecnie strach gdziekolwiek płynąć, bo na każdym kroku kontrole celne i antynarkotykowe. Totalitaryzm się rozpanoszył po całym świecie. A ja bym bez "pokrzepiaczy" mentalnie takiej podróży nie dźwignął :P Wylądowałby jeszcze w jakimś kolumbijskim, boliwijskim, czy karaibskim pierdlu (o islamskim nie wspominając :P), jacht by mi skonfiskowali i tyle by było z tego całego żeglowania dookoła świata :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gwidoniusz, W tak odległą wyprawę lepiej być zaopatrzonym w szerszy asortyment ;) Zawsze to człowiekowi jakoś tak lżej na sercu :D

 

-- 17 wrz 2012, 00:02 --

 

Zresztą obecnie pływaniem jachtem po wodach przygranicznych pod wpływem rumu chyba też można sobie narobić problemów :P Takie czasy :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim człowiek dorobi się własnego jachtu, trochę to potrwa :P Więc z zaokrętowaniem załogi jeszcze jest czas ;) Zresztą strach i zbyt wielka odpowiedzialność takowych załogantów brać pod skrzydła słabo doświadczonego żeglarza jachtowego, co to po Mazurach swego czasu jedynie trochę popływał :P

 

To mówisz, że opływany wilk morski jesteś ? Jakież to szerokie akweny zdobyłeś ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Relatywista, można dać szansę, każdy doświadczony był kiedyś niedoświadczony,więc szansę trzeba dać

Nie o to chodzi ;) Gdybym miał jacht to w zasadzie mógłbym po krótkim przygotowaniu wypłynać sam na morza i oceany. Jak coś spierdolę, to najwyżej ja się utopię, albo będe wzywać pomocy przez radiostacje :P Swoim zyciem mogę ryzykować ;) Ale nie wypłynąłbym z ludźmi na pełne morze czy ocean, mając robić za sternika, bo nie chciałbym ryzykować ich życiem, nie czuję się na tyle kompetenty, za mało umiem, żeby za nich odpowiadać :P

 

-- 17 wrz 2012, 00:38 --

 

Tomcio Nerwica, Jest Tomcio, jest impreza :D

 

-- 17 wrz 2012, 00:40 --

 

W ogóle oglądałem ostatnio ponownie po latach "Mrocznego Rycerza" i Joker wydawał się jeszcze lepszy niż na premierze :D Mogłem się na spokojnie dokładniej skupić na grze aktorskiej Ladger'a ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, Proponuję rozpocząć nawoływania :D

 

Wiooolaaaa !!!! Wiolaaaaa !!! Wiolaaaaaaaaaaaaaaa !!!!

 

-- 17 wrz 2012, 00:53 --

 

Werty, Stary, Ty też wbijaj :D Montujemy konkretną ekipę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz mialam isc spac ale skoro Tomcio stawia (cokolwiek to jest) zostaje!!! :P

A ja Ci Tomcio powiem, że ona nie trafiła tutaj przypadkiem :D Ciągle ma w pamięci ostatnie "atrakcje" :D Zrobiłeś "nim" na niej pioronujące wrażenie :D Heh, Mushroom jeszcze nie spi, a ta już zaczyna harcować :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×