Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Lilith, wybywam na okoliczne pola i łąki w poszukiwaniu "mistycznych" grzybów psylocybinowych, a mianowicie legendarnej polskiej łysiczki lancetowatej :D Swego czasu pradawni szamani walczyli za jej pomocą z nawiedzającymi dusze "demonami", leczyli nimi ciała i umysły :D Zresztą współczesne badania, przeprowadzane przez wiarygodnych naukowców na temat pozytywnego wpływu psylocybiny w łagodzeniu chorób i zaburzeń psychicznych, dawały całkiem wymierne i nastrajające optymizmem wyniki. Zresztą o wiele gorzej już być i tak nie może, więc nie mam wiele do stracenia :P Jeżeli "terapia" się powiedzie, opisze ją w dziale "Medycyna niekonwencjonalna" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMEN1695, Jak Ci szkoła nie podchodzi, to pie*dol ją :D Ja tam mam oficjalnie wykształcenie gimnazjalne i żyję ;) No dobra, może ja nie jestem najlepszym przykładem :P , ale np. taki Edison, Einstain, Gates na pewnym etapie swojego życia jebneli szkołą w pizdu i zobacz jacy z nich wyrośli wielcy wynalazcy :D Zresztą edukacja nie zając, nie ucieknie, a człowiek jakby nie było uczy się całe zycie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×