Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak sobie pomóc?


Rekomendowane odpowiedzi

Bo napisałaś,że dzięki doświadczeniom życiowym jesteś w stanie niby zrozumieć wiele rzeczy w tym zdradę,kłamstwa(bo głównie o ten wątek chyba chodziło)...A dla mnie rozumieć zdradę to tak jakby uznawać to za coś normalnego...

Poza tym to było pytanie,a nie jakieś stwierdzenie faktu

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek nerwica, Po pierwsze to zła kobieta nigdzie nie napisała ,że zdradziła męża, tylko ,że się zakochała w innym facecie . To chyba jest różnica? A czy ja jestem w stanie zrozumieć zdradę? Tak jestem, bo wiem jak się może ułożyć życie , ale to nie ten temat i rzucaj sobie dalej kamieniami ;)

 

-- 15 wrz 2012, 21:01 --

 

wykończony, Póki co to tylko dyskusja , a Ty się nie napalaj na walki w kisielu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. pieszczoty były

 

zakochała w innym facecie

 

A to nie jest zdrada....hmmm bo wiesz wedlug mnie jest.

Tak jestem, bo wiem jak się może ułożyć życie , ale to nie ten temat i rzucaj sobie dalej kamieniami ;)

Słuchaj ja też wiem,rozumiem zdradę kiedy mąż jest podły i zły,jest alkoholikiem itp.Ale nie ,jak jest normalny. I nie rzucam kamieniami,przeprosiłem za tamten post autorkę tematu.Ona żałuje tego co się dzieje,i dostrzegam to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek nerwica, Zakochanie w innym w pewnym sensie jest zdradą, niemniej innego rodzaju , jest niezależne od nas w przeciwieństwie do zdrady fizycznej , dlatego nie stawiam między nimi znaku równości i pisząc o zdradzie miałam na myśli ten rodzaj właśnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oszustwa,kłamstwa,zdrad nie toleruję i nigdy nie będę tolerował.

Ja nie usunelabym ciazy ale nie kamieniuje kobiet usuwajacych i moja tolerancja czy nietolerancja pewnie im wisi.. rozumiem ze czasami czlowiek musi podejmowac moim zdaniem zle..ich zdaniem trudne decyzje... rozumiem to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie rób tak bo masz wyrzuty sumienia.

Pytanko czy w sferze seksu pieniędzy lub innej nie potrafisz się opanować

nie kontrolujesz emocji krzywdzisz się grozisz zrobieniem krzywdy

boisz odtrącenia?

 

w tych sferach potrafie sie opanowac, nie krzywdzę siebie pod względem fizycznym. Ogólnie jestem b. uczuciowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy widzisz ja też rozumiem,że czasem trzeba usunąc ciążę

Zakochanie w innym w pewnym sensie jest zdradą,

Wow zgadzamy się ze sobą choc w jednym:) to już cos:)ale.....

jest niezależne od nas

Wcale bym nie powiedział,że jest niezależne od nas,tzn tak całkiem niezależne nie jest.

A własciwie taka zdrada,może bolec nawet bardziej,od tej czysto fizycznej...Chyba łatwiej jest wybaczyc zdradę fizyczną,z byle kim...niż zdradę w postaci uczucia do kogos i chęci zbliżenia się do tego kogos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×