Skocz do zawartości
Nerwica.com

Moja miłość tymczasowa


Rekomendowane odpowiedzi

Prawie 3 lata temu zakochałem się "werterycznie" w dziewczynie, i ona mnie odrzuciła, i od tamtej pory mam problemy. I jedna rzecz ostatnio się pojawiła - mimo, że uczucia do niej dawno znikły, przedwczoraj jak o niej pomyślałem, to strasznie chciałem ją zobaczyć, czułem wielką potrzebę zobaczenia jej znowu, zrobiło mi się też okropnie smutno - położyłem się potem spać, i jak się obudziłem mój stosunek do niej znowu wrócił do normy - czyli znowu nic nie czuję, wszystko znowu "przeszło", nie ma śladu, urazu, NICZEGO. Tak jest czasami z starymi miłościami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz mam podobne stany w tym rzecz, że łączył mnie z kobietą związek i wiele nie wyjaśnionych spraw zostało pomiędzy nami.

 

Czy coś szczególnego Ciebie z nią łączyło. Jakaś nie wyjaśniona sprawa?

 

Na skutego czego przypomniałeś sobie o niej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiele mnie z nia laczylo oprocz tego, ze byla z mojej ''sfery spolecznej" (nie lubialem nikogo w gimnazjum), i ze sie w niej tak bardzo zakochalem. Sie skonczylo bardzo zle, bo zdecydowala sie mnie zniszczyc - ignorowala wszystko co mowilem - a nic jej nie zrobilem. Moja wina polegala na tym, ze sie jej nie podobalem i ze bylem za bardzo niesmialy. Czemu nie mogla mnie w sposob cywilizowany odrzucic ? Calymi miesiacami dreczylem sie, czy cos nie powiedzialem, czy ja nie obrazilem, bylem zalamany tak dlugo, a potem przyszla i z usmiechem szryderczo powiedziala mi, zebym dal spokoj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwyczajnie nie była na tyle dojrzała by rozstac sie w kulturalny sposób.Skoro takie stany mijaja u Ciebie to spokojnie

kazdy chyba czasem mysli wraca do czegos co było dla niego wazne lub bardzo bolesne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Peter_HS, prawdopodobnie żywiłeś gorące uczucia do dziewczyny, która zadrwiła z Twojej miłości i boleśnie Cię odrzuciła. Nic dziwnego, że odżywają refleksje i dawne wspomnienia. Wiele osób, które przeżyło nieszczęśliwą miłość, wspomina dawne chwile, po czym zaraz popada w stan obojętności uczuciowej i odrętwienia. Są to jak najbardziej normalne reakcje i emocje, jakie pojawiają się po rozstaniu. Musisz dać sobie czas na przeżycie tych wszystkich emocji. Musisz przeżyć to rozstanie do końca, by być gotowym na nowy związek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×