Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pomóżcie.


Zupapomidorowa

Rekomendowane odpowiedzi

Nie brałam Seronilu od 5 dni. Jestem przeziębiona. Barłam gripex i inne tabletki, nie chciałam łykać więcej, bo kiedyś mój żołądek ledwo to znosił. Biorę Seronil od około 9 miesięcy. Dziś obudziłam się w fatalnym stanie. Śnił mi się znów mój rozpieprzony związek, i były partner przez którego między innymi biorę leki. Opłakuję go już 1,5 roku. Jak biorę leki to jest wszystko w porządku. Emocje są uśpione. Kiedy odstawiam wszystko wraca. Boję się że nie będę mogła żyć bez leków. Co robić? Czemu przeszłość dręczy mnie mimo woli, przychodzi w snach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luktar, Po pierwsze to zrobiłaś duży błąd - leków antydepresyjnych nie wolno odstawiać z dnia na dzień. Moim zdaniem trzeba było przeziębienie leczyć domowymi sposobami , a seronil przyjmować normalnie. Po drugie, jeśli znasz przyczyny swojego stanu- piszesz ,że to rozstanie z facetem. Czy robisz coś żeby to jakoś przepracować? Mam na myśli terapię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu myślę o rozpoczęciu terapii u psychologa. Dziwi mnie, że mój psychiatra nie zalecił mi takich wizyt. Przepracowuję ten problem na swój własny sposób. Oddaję na papier swoją udrękę, nawet wernisaż z tego będzie. Ale to chyba nie pomaga. Najbardziej mnie martwią te nagłe "ataki" po odstawieniu leków. Ogarnia mnie wtedy bolesna rozpacz, która nie ma końca. Moje ciało poddaje się temu, ledwo chodzę. Zastanawiam się czy terapia będzie w stanie mi pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie grzebie w necie by się umówić jeszcze w tym tygodniu. Chce iść zanim tabletki zaczną działać i znów mi się odechce bo zacznę się dobrze czuć.

 

-- 11 wrz 2012, 14:55 --

 

Idę w czwartek na 10tą do kobiety. Ciekawe jak to będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już drugi raz tak mądrze postąpiłam. Za pierwszym razem sądziłam że sobie poradzę bez leków (to był szósty miesiąc barania Seronilu), dopadło mnie po dwóch tygodniach. "Wstawałam" długo bo ponad miesiąc. Teraz nie brałam przez to cholerne przeziębienie. Już nie odstawię leków. No chyba, że lekarz zaleci. Cholera, stałam się lekomanką...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestań pier.......Odstawienie lekow jest zawsze możliwe ,tylko jakie niesie to skutki wie każdy kto odstawiał zanim choroba mineła . Kaja 123 oglednie mówiąc jestes strasznie prowokacyjna .Mówiąc wprost jakbys nie rozumiała w realu bym ci przyp.... i to nie za ten post ale za całokształt ,,twórczości''.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestań pier.......Odstawienie lekow jest zawsze możliwe ,tylko jakie niesie to skutki wie każdy kto odstawiał zanim choroba mineła . Kaja 123 oglednie mówiąc jestes strasznie prowokacyjna .Mówiąc wprost jakbys nie rozumiała w realu bym ci przyp.... i to nie za ten post ale za całokształt ,,twórczości''.

A myślisz ze bym Ci pozwoliła mądralo ;) - mylisz sie co do mnie ale nie interesuje mnie Twoje zdanie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×