Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

jedyny plus to brak ryzyka choroby wenerycznej czy AIDS.

To tak jak bym powiedzial, ze plusem nie wychodzenia z domu jest to ze nie ma ryzyka ze pier*olnie mnie samochod podczas przechodzenia przez ulice ;)

przecież ja to tak napisałem dla żartu ludzie, przecież to nie jest powód nieuprawiana seksu przez ludzi forum że boją się AIDS. Polska to nie Zimbabwe czy Suazi gdzie co druga osoba ma Aids no i są zabezpieczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, nie boisz się, że złapiesz jakiegoś syfa ? A wyrzuty sumienia ? Nie wiem, ja chyba bym się nie odważył ... :roll:

 

Dzisiaj to prędzej od cichodajki-studentki można złapać jakiegoś bonusa, niż od profesjonalistki, zresztą ta druga jest wyżej w hierarchi, bo jest ustalony cennik i podchodzi do sprawy czysto zawodowo, a nie 'postaw drinka, kup mi spodnie' :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj to prędzej od cichodajki-studentki można złapać jakiegoś bonusa, niż od profesjonalistki, zresztą ta druga jest wyżej w hierarchi, bo jest ustalony cennik i podchodzi do sprawy czysto zawodowo, a nie 'postaw drinka, kup mi spodnie' :mrgreen:
A co Ty taki obeznany w temacie? ;) "cichodajka" - co za fachowa terminologia znawcy?

 

Mam pytania do tzw. prawdziwych mężczyzn (czytaj śmiałych ;), albo innych którzy wiedzą (w tym kobiet):

 

1. W jaki sposób pokonać strach przed podejściem? (gdybym nie był tak nieśmiały to już na pewno miałbym dziewczynę)

2. Jak zainteresować kogoś swoją osobą? (kiedy samemu się siebie uważa za nieco nudnego)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytania do tzw. prawdziwych mężczyzn (czytaj śmiałych ;), albo innych którzy wiedzą (w tym kobiet):

 

1. W jaki sposób pokonać strach przed podejściem? (gdybym nie był tak nieśmiały to już na pewno miałbym dziewczynę)

2. Jak zainteresować kogoś swoją osobą? (kiedy samemu się siebie uważa za nieco nudnego)

Prawdziwym nie jestem w Twojej terminologii, ale mogę Ci odpowiedzieć na 2 pytanie - być sobą. Będziesz udawał kogoś kim nie jesteś, to po jakimś czasie, albo sam się zmęczysz na tyle, że będziesz chciał zakończyć znajomość, albo wyjdzie szydło z wora i ona może Cię olać, bo nie będziesz tym za kogo się podawałeś.

 

Na pierwsze nie znam odpowiedzi, bo sam tego nie potrafię.

 

 

gdyby tylko nudnego gorzej jak ktoś siebie uważa za osobę skrajnie beznadziejną która nie jest godna niczyjej uwagi.

Też się za takiego uważałem i w dużej mierze nadal uważam, a jednak się mną zainteresowała (ze wzajemnością ;) ) pewna dziewczyna. Spotykamy się od prawie 1.5miesiąca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się za takiego uważałem i w dużej mierze nadal uważam, a jednak się mną zainteresowała (ze wzajemnością ;) ) pewna dziewczyna. Spotykamy się od prawie 1.5miesiąca.
To Ty się już możesz czuć wypisany z tego wątku. Bo u mnie nadal nic. Ciągle tak samo źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inbvo, tak, mogę się wypisać. Pamiętaj jednak, że u mnie wszystko dopiero w wieku 25lat się wydarzyło. Ty masz dopiero 23, wszystko przed Tobą. Musisz jedynie dawać sobie szansę poznania ludzi. Mnie taką szansę dała terapia (jedyne co mi dała, bo większego debilstwa niż terapia psychodynamiczna nie widziałem :lol: ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inbvo, tak, mogę się wypisać. Pamiętaj jednak, że u mnie wszystko dopiero w wieku 25lat się wydarzyło. Ty masz dopiero 23, wszystko przed Tobą. Musisz jedynie dawać sobie szansę poznania ludzi. Mnie taką szansę dała terapia (jedyne co mi dała, bo większego debilstwa niż terapia psychodynamiczna nie widziałem :lol: ).
Czyli nie jesteś już prawiczkiem. Gratuluję. A ja swoich szans nadal nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×