Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

slow motion, z jednym się zgodzę, Ted to super film. Idealny na poprawę humoru. O piosence o piorunach nie będę tutaj pisał :P

 

Ale Lęk wysokości bardzo mi się podobał, powoli odzyskuje wiarę w polskie kino. Dorociński i Stroiński stworzyli tak genialny duet, szczególnie Stroiński! I jeszcze ta końcówka, jak on wchodzi na ten szczyt i to "Nie bać się". Długo nie mogłem dojść do siebie po tym filmie, takie zrobił na mnie wrażenie.

 

Dzisiaj obejrzałem sobie Mroczne cienie i muszę z przykrością stwierdzić, że Burton nie jest ostatnio w formie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Breaking Bad- o nauczycielu chemii, który dowiaduje sie że ma raka i postanawia z byłym uczniem, dilerem produkować metaamfetaminę, by zapewnić byt rodzinie jak już go zabraknie na świecie; poza tym jego żona jest w ciąży. Są 4 sezony, jestem w drugim ;)

boski serial :uklon::105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, ktoś tu jeszcze jest psychofanem BB? Kolejny sezon niestety za rok, zgroza

mówisz o breaking bad? obecny 5ty ma być ostatnim.

 

 

Tak. Ostatni, to jest 5 sezon zostanie podzielony na dwie części po 8 odcinków. Nie wiem czemu taki zabieg, pewnie o kasę chodzi;p Kolejne 8 odcinków puszczą za niecały rok dopiero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, ktoś tu jeszcze jest psychofanem BB? Kolejny sezon niestety za rok, zgroza

mówisz o breaking bad? obecny 5ty ma być ostatnim.

 

 

Tak. Ostatni, to jest 5 sezon zostanie podzielony na dwie części po 8 odcinków. Nie wiem czemu taki zabieg, pewnie o kasę chodzi;p Kolejne 8 odcinków puszczą za niecały rok dopiero

fuck me sideways, nie wiedziałem tego :shock: ale szajs :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i am the walrus, w takim nrazie tez jestem uposledzona :D z moim facetem namietnie ogladamy Simsonow..wbrew pozorom bardzo pouczajaca kreskowka

 

Jakie tam pozory w Simpsonkach? Wedle mnie wyjątkowo niepozorny serial z wielkim (ogromniastym) potencjałem. Amerykanie go nie za mocno uwielbiają :smile:

 

Btw, Ty masz jedno, ja trzy. Ale za to potrójnie kochane ;_;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×