Skocz do zawartości
Nerwica.com

Strach przed życiem


emila89

Rekomendowane odpowiedzi

 

Witam wszystkich mam problem 2 lata temu rozstałam rozwiodłam się mam 23 lata ponownie wyszłam za mąż .

Mam synka z poprzedniego małżeństwa jego biologiczny ojciec nie interesuje się nim,obecny mąż bardzo jest zakochany w szymonie i jest bardzo dobrym mężem.

Mój mąż bardzo chce dziecka ale ja się boję że nie dam sobie rady że to wszystko mnie przerośnie .

biorę tabletki anty ale dzisśpo zrobieniu testu wygląda na to że jestem w ciąży :cry::cry::cry::cry::cry: .

Strasznie się martwię a mąż skacze z radości ,pomóżcie mi proszę bo ja zwariuje jestem za słaba psychicznie i nie wiem czy sobie poradzę:( .

Tym bardziej że już 3 razy poroniłam.

Miałam też nie jednokrotnie myśli samobójcze :roll::roll::roll::roll::roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak - ślub, dziecko, nieudane małżeństwo, rozwód, ponowne małżeństwo, drugie dziecko i to wszystko do 23 roku życia. Po drodze stany depresyjne i myśli samobójcze.

Zastanawiałaś się, dlaczego narzuciłaś sobie takie tempo? Dlaczego tak szybko podejmowałaś decyzje o ślubach i dzieciach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to masz odpowiedź na swoje pytanie.

Twoje życie to jazda na pełnym gazie bez hamulców, więc co jakiś czas pakujesz się w jakąś relację i robisz BUM na zakręcie, a mimo to lecisz dalej. A bryka jest coraz bardziej pokiereszowana od tych BUM...

Musisz zwolnić i najpierw wyprostować, co się da.

 

Na Twoim miejscu zaczęłabym od wizyty u psychologa, poważnej diagnozy i terapii DDA.

 

I nos do góry, aż tak źle nie jest. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×