Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Lajka04, na mgr pisze się od razu czyli od pierwszego roku.
pierwsze słyszę przed IV rokiem nikt się za magisterki nie zabiera bo dopiero wtedy się wybiera temat czy nawet tylko dział z którego będzie się pisać, ale zdecydowana większość ludzi zaczyna pisać na V roku jak terminy gonią i motywacja wzrasta. No ale ja studiowałem kupę lat temu może teraz się zmieniło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja w tym roku piszę pracę licencjacką i na samą myśl o tym, mdli mnie :roll: W sumie też bym zaczęła wcześniej, ale nie mam zielonego pojęcia jak to ma wyglądać :bezradny:

 

Hmmmm licencjat to takie wielkie wypracowanie. Możesz zacząć od wymyślenia tematu, zbierania materiałów, czytania książek, napisania struktury pracy. Ma to tak wyglądać, że musi być jakieś min. chyba 30 stron tekstu, podzielonego na rozdziały, podrozdziały. Musi być wstęp, rozwinięcie, zakończenie. Nic strasznego!

 

-- 10 wrz 2012, 10:03 --

 

Lajka04, na mgr pisze się od razu czyli od pierwszego roku.
pierwsze słyszę przed IV rokiem nikt się za magisterki nie zabiera bo dopiero wtedy się wybiera temat czy nawet tylko dział z którego będzie się pisać, ale zdecydowana większość ludzi zaczyna pisać na V roku jak terminy gonią i motywacja wzrasta. No ale ja studiowałem kupę lat temu może teraz się zmieniło.

 

Licencjat to ja też tak pisałam! :P tzn pod koniec 3 roku, ale było to raczej związane z moim kiepskim stanem zdrowia, cud że ten licencjat napisałam, taka katorga to była, a ja chciałam aby to była wielka radość, miałam swój plan, swoją wizję ale nie miałam siły aby ją zrealizować. Teraz mam się lepiej! Szkoda byłoby tego nie wykorzystać. Zresztą będę musiała już od października myśleć nad kolejną pracą a nie chcę się rozdwajać bo to dość niezdrowe!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×