Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie tez mega marazm, ból, nie wiem jak to okreslic, ale ból psychiczny duzy, mam wszystkiego dość

 

Wspaniała wiadomośc . Znakomicie poprawiła moj i tak dobry nastrój :D

 

"Usiądź na brzegu rzeki, kontempluj i poczekaj... ... a ciało Twego wroga samo przypłynie" -stare przysłowie chińskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafiłam na archiwum matki... Od dłuższego czasu narzeka swojej siostrze, że byłam największym błędem, że gdyby miała dzisiejszy rozum i była w ciąży ze mną to by się zabiła, że jestem jedną z najgorszych rzeczy, która ją spotkała, że mnie nienawidzi... Godzinę później przychodzi do domu i jest cudowną, miłą matką grającą przyjaciółkę.

Nie umiem kochać, bo mnie nikt nie kocha...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

intel, Nieładnie :evil: Możemy się ze sobą zgadzać lub nie, lubić albo nie. Ale cieszyć się z tego ,że komuś się pogorszyło jest bardzo........ - nawet nie wiem jak to nazwać :? Wszak wszyscy jedziemy na tym samym wózku :roll:

A znasz takie przysłowie: nie ciesz się dziadku z czyjegoś wypadku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ala1983, używałam laptopa matki, po uruchomieniu włączył się skype (o czym nie wiedziałam), gdy napisała owa siostra i chciałam jedynie odpisać, jak to na skypie rozciągnęła się cała rozmowa od x czasu, daleko nie musiałam szukać, a jak zobaczyłam temat... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś o tym wiem przez ojca głównie mam depresję i nerwicę to przez niego byłem tak zdenerwowany, że jak szedłem na pasach

to byłem zmulony i nie zauważyłem samochodu miałem wstrząs mózgu i z koncentracją do dziś mam problemy

a byłem w szkole prymusem wielkie plany dot matury z kilku przedmiotów ścisłych całe życie mi się wali i nie wiem co robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×