Skocz do zawartości
Nerwica.com

Masturbacja


nomen.nescio

Rekomendowane odpowiedzi

Powietrzny Kowal, dlatego, że zaczynało robić się tu śmiesznie, a to przecież profesjonalne, poważne forum. ;):D

Nie płacz maleńki, żaden post nie zniknął na zawsze, tu są nasze posty, tu możesz kontynuować temat od godziny 23:00 ;):arrow:nocne-darki-czynne-23-00-6-00-t15820-37338.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A feeeee, a fujjjjj....ale brzydko formułujesz nie wiadomo skąd wyssane stwierdzenia Konradzie :evil:

Ja niestety nie spotkałam się z takim określeniem i myślę, że nikt stąd z takim się nie spotkał.

Skąd takie wywody u Ciebie? Bo to na pewno nie wiedza encyklopedyczna :mrgreen:

 

 

 

to proste.jak otoczenie ma z głupkiem do czynienia to tak unika jego jakby od niego było czuć kupą/moczem lub ropą a te zapachy nie zpstały wyprodukowane świadomie przez człowieka tylko przez "naturę" tak więc głupota też jest działaniem nieświadomym i niewyuczonym za które słono się płaci nie wiedząc nawet o co chodzi-głupek praktycznie zawsze jest nieświadom swojej głupoty.natomiast jeśli chodzi o papierosy/alkohol i wszelkiej maści dymy/spaliny to już wyprodukował i zrobił człowiek.to też odrażające zapachy podobnie jak te powyżej/skurwysyny też nie są lubiani ale skurwysyństwo to działanie celowe i skurwysyn doskonale wie że jest skurwysynem

 

-- 08 wrz 2012, 14:44 --

 

dajmy na to...jeśli głupek chce ci dopiec to rzuci w ciebie gównem/nasika na ciebie bo nic innego nie wymyśli.

skurwysyn natomiast cię zamknie,okradnie lub zastosuje przemoc ekonomiczną...

 

-- 08 wrz 2012, 14:53 --

 

nieboszczyk

 

biegnij czem predzej do lekarza

może masz cos poplatane z nasieniowodami :shock:

jestem sterill.o tym pisze w off-top "zbyt niski poziom testosteronu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk

jesli u ciebie w pokoju po masturbacji smierdzi moczem :roll: to

biegnij czem predzej do lekarza

może masz cos poplatane z nasieniowodami :shock:

u każdego kto się masturbuje śmierdzi moczem.zacznijmy od tego.i nie rozumiem dlaczego na tym forum dużo wątków się kręci wokół masturbacji.to rzeczywiście przyjemny temat?czy śmieszny temat?bo ja widze w tym obrzydlistwo i nudę.

Ja tam nie jestem jakimś zwolennikiem kultu codziennych kąpieli całego ciała, ale obmycie penisa 1 czy 2 razy dziennie to jest bardzo proste i skuteczne na likwidację takich zapachów. Bez tego to faktycznie obrzydliwe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mycie penisa nic nie da bo za chwilę odda się mocz i penis znowu będzie zasikany.głupiego robota.

narządy płciowe mają to do siebie że śmierdzą a śmierdzą bo są z bakteriami

 

To po co w ogóle np. jeść, skoro za jakiś czas znów będzie się głodnym?

Konradzie! Ale pojechałeś!

 

Za każdym razem kiedy oddasz mocz umyj narząd i po sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poco obcinać falusa żeby znikneły problemy ludzkości?wystarczy zmienić prawo na prawo "dla chorych psychicznie" łącznie z wprowadzeniem art.169 k.k. i sprawami sądowymi za kontakty seksualne chorego z chorym oraz wprowadzeniem traktowania jak głupka i wrogością wobec każdego członka spoółeczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

manipulując genami można sobie wyhodować osobnika takiego jakiego sobie zaplanujesz.samca alfa,przystojnego,silnego,geniusza,sportowca...i to by wykluczyło rózne choroby,wady wrodzone,dziedziczne schorzenia.a nie że ktos rodzi się niedorobiony bo powietrze brudne,bo lekarz olał,bo gen słaby,bo pierwszy poród...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×