Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

w sumie to nie wiem co tel.od kolegi nr1, tel.od kolegi nr2, SMS z namiarami na komputerowca od kolego nr 3 i SMS od kolezanki kiedy na piwo pójdziemy a ja z okiem w łózku łeeeee, a jak trzeba to wtedy nikt nie dzwoni a gdzies by sie poszło zycie, ale jakś przyjemnosć to sprawia jednak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój sublokator:

 

"White Power! Pomścić Breivika! Klan Was dopadnie czarne świntuchy. Z Waszych mózgów jebie jak z murzyńskich chat. Demokraci. Was czas się kończy, Was czas dobiega końca. Demokraci do piachu. Popaprańcy. Putin! Putin! Wkrótce wylądują kosmici i zakończą nieudany eksperyment z homo sapiansem. Tylko Yellow submarine może nas uratować. Bzdura."

 

Nie wiem w ogóle o co biega i co się dzieje. Chyba się naćpał escitalopramem. :lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój sublokator:

 

"White Power! Pomścić Breivika! Klan Was dopadnie czarne świntuchy. Z Waszych mózgów jebie jak z murzyńskich chat. Demokraci. Was czas się kończy, Was czas dobiega końca. Demokraci do piachu. Popaprańcy. Putin! Putin! Wkrótce wylądują kosmici i zakończą nieudany eksperyment z homo sapiansem. Tylko Yellow submarine może nas uratować. Bzdura."

 

Nie wiem w ogóle o co biega i co się dzieje. Chyba się naćpał escitalopramem. :lol::lol::lol:

to poglądy połowy facetów mniej więcej, przynajmniej te dotyczące murzynów, demokratów i Breivika tylko mało kto się tym chwali. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×