Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pokaż mi co chcę...


dobrusia

Rekomendowane odpowiedzi

Powietrzny Kowal

Skoro ty chciałeś Behemota to ja chcę to piekło które na końcu dostal Mistrz z Małgorzatą i chcę mojego własnego mistrza by zostać jego Małgorzatą, pokaz mnie to :arrow: ;)no niech ktoś pokaże czekam,

 

Spółka akcyjna to najbardziej złożona forma spółki handlowej, przeznaczona do prowadzenia średnich i dużych przedsiębiorstw. Wymaga zaangażowania dużego kapitału.

 

-- 08 wrz 2012, 13:01 --

 

 

 

-- 08 wrz 2012, 13:07 --

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plagiat, ee o coś innego mnie chodziło, chyba nie czytałeś książki jeśli takie piekło ukazałeś, tam to jest bardzo przewrotnie ujęte a piekło dało im w końcu spokój, miejsce w którym mogli być na zawsze szczęśliwi ze sobą, zresztą piękne jest piekło w Mistrzu i Małgorzacie i jazda na koniach prze nie głównych bohaterów, chyba było fioletowe niebo hehe i to jak ktoś zwany Jezusem poprosił Woltana by dał im spokój bo w piekle był spokój i dla nich piekło było rajem a dlaczego dla innych, którzy na to zasłużyli było piekłem to musisz przeczytać, zresztą sama bym przeczytała znowu , ale niestety nie posiadam , książka mądra i cudna,

ja chce takiego piekła z mistrzem , mogę zostać jego Małgorzatą, ale moim mistrzem może być tylko ten kto to zrozumie ,żeby się z nim nie nudzić i żeby wiedział o co chodzi, nawet mógłby nie czytać tylko zrozumieć, ale jakby przeczytał nie miałabym nic naprzeciw temu,

takie tam myśli nieuczesane czyli rozczochrane

 

-- 08 wrz 2012, 16:38 --

 

Plagiat, prosze figa z makiem:;

 

 

 

english

 

 

 

 

 

 

O restauracji

Przyjęcia

Galeria

Oferta

Kontakt

Wydarzenia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kuchnia staropolska

 

Przystawki

 

Sałatki

 

Zupy

 

Ryby

 

Mięsa

 

Makarony

 

Desery

 

Karta win

 

NIEDZIELNE OBIADY RODZINNE

 

 

 

 

 

Restauracja włoska i staropolska "Figa z makiem"

 

Witamy serdecznie!

 

 

Zapraszamy do restauracji " Figa z Makiem " mieszczącej się w XVIII- wiecznej kamienicy Badenich, na ul. Sławkowskiej 10, w samym centrum Krakowa.

 

Po przekroczeniu progu naszej restauracji zapomnicie o troskach i smutkach dnia codziennego. Dzięki połączeniu tradycji z nowoczesnością, zapewniamy gościom wygodę i komfort. Nasz personel, który jest elastyczny i zawsze wychodzi naprzeciw wymaganiom naszych Gości, postara się, aby spędzony tu czas na długo zapadł w Państwa pamięci.

 

Oferujemy menu kuchni staroolskiej i europejskiej. Naszą specjalnością są potrawy z dziczyzny , nie pochodzącej z hodowli wraz z szerokim asortymentem win.

 

Szef kuchni korzysta tylko ze składników najwyższej jakości.

 

Walory naszej restauracji gwarantują profesjonalne i w pełni udane przyjęcia okolicznościowe. Dostosowywujemy się do indywidualnych potrzeb naszych Gości, dlatego do Państwa dyspozycji oddajemy osobną salę 20 os. oddzieloną od reszty restauracji. Idealne miejsce na spotkania biznesowe lub towarzyskie w gronie znajomych.

 

W sezonie letnim zapraszamy do naszego ukwieconego ogródka, usytuowanego w podwórcu kamienicy. Małego, ale mającego swój niepowtarzalny urok z dala od zgiełku zatłoczonego miastajeszcze link do figi

http://www.figazmakiem.com.pl/

Restauracja jest przyjazna dla rodzin z dziećmi. Do naszej restauracji można wjechać wózkiem , nie pokonując przy tym żadnych stopni , a w naszym szerokim i monitorowanym korytarzu zrobiliśmy parking dla wózków, aby do stołu zabrać tylko swoją pociechę!!!

 

 

 

 

Zapraszamy!!!

 

To wyjątkowe miejsce na kulinarnej mapie Krakowa.

 

-- 08 wrz 2012, 16:41 --

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×