Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy dokumentalne


CzlowiekWmasce

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądałam świadectwo Nicka. Rodziców miał bardzo wierzących. Więc spodziewali się ''zdrowego dziecka'' i na początku trudno im było zaakceptować jego wygląd.

On nawet chciał popełnić samobójstwo. To co mówi naprawdę przemawia do ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CzlowiekWmasce, właśnie obejrzałam obydwa filmy. Bardzo ciekawe.

 

-- 13 lip 2012, 20:18 --

 

Z tymi świnkami to naprawdę przerażające. Ale patrząc na jego przeszłość, życie na farmie i wpływ matki to wiele wyjaśnia. Kobiety tak jakby przyrównywał do świń. Kurcze najgorzej jak to mięso później trafiało do ludzi. A jak któraś miała HIV?

A w drugim filmie to dobrze, że miał ''wyrzuty sumienia/żałował. Chociaż trochę mi się chciało śmiać jak dał jej tego prosiaka. Myślę że dla obu stron ważna była rozmowa i przebaczenie.

 

-- 13 lip 2012, 21:00 --

 

Nie sądź kobiet po pozorach - Zaburzenia Odżywiania:

 

Pokonać Autyzm:

http://www.youtube.com/watch?v=CyahNBNpZYg&feature=relmfu

 

-- 13 lip 2012, 21:05 --

 

Zespół Tourettea - Przeklęta choroba - Mirek Żochowski

 

 

-- 16 lip 2012, 18:59 --

 

Cześć Tereska

[videoyoutube=CaT8npC9Oy8][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CzlowiekWmasce, właśnie obejrzałam obydwa filmy. Bardzo ciekawe.

 

-- 13 lip 2012, 20:18 --

 

Z tymi świnkami to naprawdę przerażające. Ale patrząc na jego przeszłość, życie na farmie i wpływ matki to wiele wyjaśnia. Kobiety tak jakby przyrównywał do świń. Kurcze najgorzej jak to mięso później trafiało do ludzi. A jak któraś miała HIV?

A w drugim filmie to dobrze, że miał ''wyrzuty sumienia/żałował. Chociaż trochę mi się chciało śmiać jak dał jej tego prosiaka. Myślę że dla obu stron ważna była rozmowa i przebaczenie.

 

-- 13 lip 2012, 21:00 --

 

Nie sądź kobiet po pozorach - Zaburzenia Odżywiania:

 

Pokonać Autyzm:

http://www.youtube.com/watch?v=CyahNBNpZYg&feature=relmfu

 

-- 13 lip 2012, 21:05 --

 

Zespół Tourettea - Przeklęta choroba - Mirek Żochowski

 

 

-- 16 lip 2012, 18:59 --

 

Cześć Tereska

[videoyoutube=CaT8npC9Oy8][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądając dokument wojna w Kongu nasunęła mi się na myśl książka pt. "Inny świat", która opowiadała o życiu w obozach. Szczerze podczas każdej wojny dochodzi do przemocy wobec cywili. Nie ważne czy to jest wojsko irackie, amerykańskie, bo jeśli głupcu da się karabin to on automatycznie poczuje władzę. Tak samo na naszych przodków wpłynęła II wojna światowa, a oni założyli rodziny ludzie po traumatycznych przejściach. Schematy wleką się za ludźmi z pokolenia na pokolenie.

 

Obejrzałem dokument o anorektyczkach i zespole touretta.

 

Dokument o anorektyczkach mnie zaciekawił w jak łatwy sposób, można popaść w taki stan wychudzenia, tylko po przez brak akceptacji z strony społeczeństwa. Każda z tych kobiet ma własną historię anorektyczki. Dziwi mnie to, że te dziewczyny nie widzą żadnej innej alternatywy np. sport. \

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje sztuczne dziecko, dość nietypowy dokument. Treść dokumentu zaskoczyła mnie, ponieważ nawet nie domyślałem się, że chodzi o lalki.

Ogółem dokument zostawię bez komentarza.

 

Gwałciciel, który kradł buty.

 

http://www.youtube.com/watch?v=YOIgoQw9MTM&feature=plcp

 

Sonderkommando- żywe trupy z Auschwitz

 

 

Tak po za tym widzę pewną zmianę ;) Cieszy mnie Twój powrót, ponieważ nikt aktywnie oprócz Ciebie nie udzielał się w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokument z planete+ Kryzys cywilizacji

 

[videoyoutube=01Sg4UZWSzE][/videoyoutube]

 

Dokument jest jedynym w swoim rodzaju śledztwem, które w oparciu o katastrofy ekologiczne, finansowe zapaści, braki żywności i terroryzm bada wadliwość globalnego systemu, w którym ludzie zarządzają światem. Jak twierdzą twórcy filmu, ludzkość nauczyła się leczyć objawy globalnych kryzysów, ale nie potrafi im przeciwdziałać, dlatego podstawową powinnością ludzi są zmiany o charakterze strukturalnym. Bez nich nasza cywilizacja może nie dotrwać do końca tego wieku.

 

http://www.planeteplus.pl/dokument-kryzys-cywilizacji_37275

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×