Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zrzucamy zbędne kilogramy. Dieta dzień po dniu.


Michuj

Rekomendowane odpowiedzi

dominika92, ja mam to samo, a na pewno gorzej. mam rozstępy na udach ;/. nie wiem z czego ani kiedy (może moje tycie-chudnięcie ciągłe?) się zrobiły, ale nienawidze moich ud :(. Ja dzisiaj zjadłam tylko obiad, o śniadaniu zapomniałam, na kolacje nie miałam czasu więc szkoda gadać... stres mnie zjada przez co albo nie jem nic albo nic zdrowego, heh. od poniedziałku to się musi zmienić. Zaczynam praktyki, będzie jakiś stały element dnia do którego dostosuje jedzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, no właśnie nijak..chłopak mówi, że poczytał i że od tego uda mi się nie wyszczuplą a mogą być większe bo mięśnie..ew jakiś z regulowanym obciążeniem a takiego akurat nie było..a tak się napaliłam na to..i teraz mi się odechciało i nie wiem co robić :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, może spodnie mi odrobinkę lecą, ale w stare (rozmiar mniejsze) się nadal nie mieszczę więc chyba bo prostu musze spodnie do prania na większą temperature wrzucić, heh

a tak serio, nie nic... Od stycznia mniej więcej zaczęłam tyć i szła waga w górę i szła, myślałam że się nigdy nie zatrzyma. Teraz stoi w miejscu, może i z tego powinnam się cieszyć? Że będąc na diecie przynajmniej nie tyje? heh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plan wykonany w 98 %

Ś: owsianka z malinami + green tea

II Ś: duszona cebula, a do tego dwie małe kromki chleba ze słonecznikiem

O: smażona cukinia z pomidorkami polanymi jogurtem naturalnym i z czubrycą + green tea PYCHA!

P: 3 ciastka typu HIT :P

K:chrupkie pieczywo graham (2 kromki) z serkiem wiejskim

bratek

 

-- 08 wrz 2012, 21:48 --

 

Jest dobrze! :great:

Ś: owsianka z malinkami + green tea

II: duża kromka chleba wieloziarnistego, a do tego sałatka pikantna z makrelą.

O: pieczone ziemniaki + pieczona ryba + sałatka z kapusty pekińskiej polana naturalnym jogurtem

P: baton muesli + green tea

K: chrupkie pieczywo i ponownie sałatka z makrelą.

 

No i w międzyczasie zjadłam ze 3 czekoladki od mojego Lubego.

 

-- 09 wrz 2012, 18:57 --

 

nikogo tu nie ma?????????

ja dziś cały dzień głodna jestem.(jestem przed okresem, więc być może to to)

poza tym staram się trzymać.

zgrzeszyłam 2 czekoladkami , zjadłam 2 batoniki musli zamiast 1 i mini rogalika z jabłkiem

 

Widać pierwsze efekty :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, zazdroszczę efektów!

Ja miałam przerwe, od dzisiaj znowu zaczynam...

Ale praktyki i u rodziny jestem więc będzie trzeba się dostosować i może być ciężko, no ale trzeba próbować.

 

Ś: Trzy wafle ryżowe z dżemem

II: Jogurt

O: Brokuły z marchewką i pomidorami

P: Brzoskwinia

K: reszta z obiadu + dwa wafle

 

i za mało picia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 20 paru dniach widac talie. Brzuszek jeszcze wystajacy ( z tego ujecia nie widac) :P

 

Ś: owsianka z winogronami i bananem

II Ś: activia i jabłko

O: ziemniorki + kawałek piersi i ogórki z pomidorkami oblane jogurtem naturalnym

P: muesli z jogurtem naturalnym i maliny + green tea

K: jeszcze nie wiem. Moze jajko :)

 

bratek.

brzuch.thumb.jpg.539e1efe57169b15988619cba0e01b40.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, jesteś pewna, że nie wpadasz w żaden problem? Bo nie wierzę w tą beczkę :P A moim zdaniem stanowczo za mało jesz jak na taką figurę. Powinnaś jeść więcej i ćwiczyć. Bo chudnąć to Ty kobito nie masz z czego..tego brzucha to ja też nie widzę. :P Żebyś sobie kłopotu nie narobiła..Bo z niską samooceną to o to łatwo.

 

Stepera nie będzie, dlatego nawet tu nie piszę bo jestem zdołowana i brak m motywacji..choć staram się nie obżerać i jakoś trzymać "Dietę". Ze względu na wyniki Piotrka będziemy inaczej się odżywiać, zdrowiej to może coś mi spadnie..bo póki co waga wskazywała więcej zamiast mniej :/ Załamka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, mowie serio, moze sie przemoge i zrobie zdjecie z profilu, zebyscie mieli dowod, ze nie przesadzam.

Niestety u mnie wszystko idzie w brzuch. Taki typ budowy...

 

A talii nie mialam dopiero teraz po diecie zaczyna sie ksztaltowac :great:

a dlaczego nie bedzie? tak na prawde to wystarczy wprowadzic pewne zmiany, zmienic nawyki. Zdrowo nie oznacza niesmacznie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×