Skocz do zawartości
Nerwica.com

SYLWESTER 2012 w Łodzi. Zapraszamy chętnych!!!


halenore

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie, geograficzny środek Polski to Piątek koło Łodzi jak napisała Keji, . Nieraz tamtędy przejeżdżałam, faktycznie dziura :lol:

Ale mają toaletę na stacji! Błogosławieństwo dla rowerzystów :mrgreen::mrgreen:

 

Ale tak na poważnie, Łódź jest koło 50 min drogi stamtąd, więc prawie jak środeczek :P

 

No ale chyba jednak się nie zdecydujemy na Sylwestra w Piątku? :mrgreen:

 

Nie lubicie wiejskich klimatów!? :lol:

Pomyślcie nad tą Łodzią albo Uniejowem może. Niby nic ciekawego tam nie ma, ale wszak liczy się towarzystwo, żeby jak najwięcej osób mogło przybyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okolice Łodzi już były [patrz: Sulejów City. ;)] I rzeczywiście jechało się długo z powodu remontów na trasie.

Chociaż przyznam, że powrót z Simpatico1 do Torunia zajął nam raptem 3 h (nie dziwię się, że Docia tak chętnie z Sympatycznym jeździ :D ).

New-Tenuis, znalazłaś coś :uklon:

 

Ja przyznam szczerze, ze od lat nie byłam w górach i przywitać Nowy Rok na tarasie z widokiem na zaśnieżone szczyty i wytrawną ekipą przy boku byłoby dla mnie rozkoszą 2 in 1.

Jadąc nocnym pociągiem można przyciąć komara. Ja z reguły nie śpię, więc mogę stać na warcie. Reszta dostanie po browarze albo zolpiku i wylula się jak trza.

Jeśli znajdziecie coś innego i większość zadecyduje, też przyjadę. Będzie one przyjemność.

 

-- 02 wrz 2012, 16:22 --

 

centrum to tak z 5 godzin jazdy ode mnie a nie 10 :P

Cukiereczku Czternasty napisz, jakie okolice będą od Ciebie 5 godzin jazdy. Będzie łatwiej szukać. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłam do Buczkowic. W tej chwili mają wolne 2 domki 8-osobowe. Koszt na jedną osobę 60 zł/doba. Z tym, że turnus sylwestrowy trwa od 28 grudnia do 2 stycznia. Można próbować negocjacji.

 

Willa pod Jodłą w Poroninie za całą chatę 1100zł/doba. Wchodzi 13 osób.

 

-- 07 wrz 2012, 18:12 --

 

Po przeliczeniu: Buczkowice wychodzą taniej. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monk.2000,

co Ty robiłeś u rodziny na sylwestra :shock: , żadna przyjemność z tego co wiem własnej nie masz więc bez sensu trochę, już sama w domu bym wolała siedzieć,

to my po Kotlinie Kłodzkiej podzwonimy trochę , będzie taniej niż Szklarska czy Karpacz bo mnie rozreklamowane i damy znać i jednak góry to jest to ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×