Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

kafka, nie denerwuj mnie

A czym ja cię denerwuję?

I nie licytujcie się na ilosc problemów

ja się nie licytuję

nie rozumiem, tylko ty masz prawo mówić o swoich problemach, a ja nie? czy o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kafka, źle mnie odebrałaś :D z tym "nie denerwuj mnie" to było takie na żarty jakby, a z tym drugim, to... miałam wrażenie, że za chwilę się pożrecie, jakieś takie czułam zagrożenie, bo zaczęłyście się trochę licytować. no ja też mam źle. a ja mam gorzej! no wiesz o co chodzi... a nie chciałabym, by ktokolwiek tu się kłócił :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja też mam źle. a ja mam gorzej!

No niezbyt, bo nikt nie mówił że ma gorzej:)

New-Tenuis, nie czułam się jakoś mile widziana. Poza tym nie miałam pieniędzy. Zlot miał być w Gdańsku, a wyszedł w Gdyni z tego co wiem, a dla mnie takie podóże skmką są za drogie obecnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam psiakom wątrobę na smaczki.Już ugotowałam,za raz biorę się za krojenie.Nawet Mama nie ma nic przeciwko bo widać rezultaty treningów.

 

-- 06 wrz 2012, 17:00 --

 

Pokrojenie tej wątroby było obrzydłe.Zbierało mi się na wymioty.Wracając do tematu to cieszę się,że mam to za sobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to, że w końcu zaraz coś zjem... tata obiad robi. pewnie powiecie, czemu sama sobie nic nie zrobiłam? znów zostawili mnie praktycznie bez jedzenia w domu. poza tym byłam strasznie zmęczona dziś... no w każdym bądź razie niedługo będzie obiad :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Odwiedziny koleżanki, którą lubię :D

2. Spełnienie marzenia - słuchanie The Cure w ciemności w towarzystwie kogoś, kogo lubię ;)

3. Smsy z kimś kiedyś dla mnie bardzo ważnym :oops:

 

Monar, nie wiem jak wygląda to u Ciebie, ale ja też często byłam zostawiana w domu z niczym konkretnym do jedzenia :bezradny: W sumie o dziwo wspominam to dobrze :P

 

-- 06 wrz 2012, 20:54 --

 

Aaaa, i czystość w pokoju! :D

 

-- 06 wrz 2012, 20:54 --

 

I to, że nie czuję się w tej chwili jak zwłoki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×