Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

pewna babinka :D

wyszłam na spacer z psem, a jakaś babcia dzwoni do sąsiada i mówi do niego " przepraszam pana, ale wie pan co, bo mi szczęka wpadła do pana ogródka" :mrgreen::mrgreen: i potem poszli szukać tej szczęki w krzaczkach a babcia dalej " a bo stanęłam na balkonie, pochyliłam się i wypadła" :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewna babinka :D

wyszłam na spacer z psem, a jakaś babcia dzwoni do sąsiada i mówi do niego " przepraszam pana, ale wie pan co, bo mi szczęka wpadła do pana ogródka" :mrgreen::mrgreen: i potem poszli szukać tej szczęki w krzaczkach a babcia dalej " a bo stanęłam na balkonie, pochyliłam się i wypadła" :mrgreen:

ahahahahahahah :lol::lol::lol:

mam nadzieje, ze znalezli :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewna babinka :D

wyszłam na spacer z psem, a jakaś babcia dzwoni do sąsiada i mówi do niego " przepraszam pana, ale wie pan co, bo mi szczęka wpadła do pana ogródka" :mrgreen::mrgreen: i potem poszli szukać tej szczęki w krzaczkach a babcia dalej " a bo stanęłam na balkonie, pochyliłam się i wypadła" :mrgreen:

ahahahahahahah :lol::lol::lol:

mam nadzieje, ze znalezli :mrgreen:

 

no niezle :P

 

slow motion ja mam siostrzeńca Alanka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie dziś było, tylko wczoraj... Spotykam się z Monią z forum i patrzę. Ona ma taką samą komórkę. Nie dość, że to samo imię, ona ma tytuł technika usług kosmetycznych, a ja dopiero idę do szkoły, ale na tego samego technika :D to jeszcze ta komórka... to mnie rozwaliło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszłam do terapeuty i chyba jest jeszcze lepiej niż było, jeśli to możliwe... :shock::shock::shock:

Nie zastanawiam się, kiedy to minie. Cieszę się daną chwilą... :P

Za dwa tygi byc może kolejna wizyta z terapeutą, być może, bo może jej nie będzie, terapeuta ma do mnie zadzwonić, jeśli nie będzie mógł się pojawić.

Szczerze? Na razie nie potrzebuję tak tych wizyt. Więc jeśli zadzwoni i odwoła, to może będzie spoko... Jeszcze zależy, czy coś się złego wydarzy czy nie...

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×