Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

ja akurat jak wypije jestem mniej marudny. Miałem okres wżyciu że przez 5 lat prawie nie marudziłem choć zbytnio mi się nie powodziło, no ale od ponad roku nadrabiam tą z nawiązką i przekroczyłem już wszelkie normy zwłaszcza na forum.

Nie bój nic ;) Czuwam na forum i gdy tylko zbytnio przesadzasz, to zawsze jestem gotów, co by Cię opierdolić i do porządku dziennego przywołać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie cierpię marudzenia, oduczyłam sie tego zagranicą, bo w PL sie raczej nie da ;) . Uważam, że to bezproduktywna strata energii i czasu. Zamiast tego lepiej zastanowic sie, jak rozwiazać problem i działać :P

ja się tego nie oduczyłem za granicą, raczej na siłę udawałem szczęśliwego bo miałem kasę o której w Polsce tylko mogłem pomarzyć ale reszta mojego żywota była totalnym dnem. No ale ja się zadawałem tam głównie z Polakami może dlatego :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie cierpię marudzenia, oduczyłam sie tego zagranicą, bo w PL sie raczej nie da ;) . Uważam, że to bezproduktywna strata energii i czasu. Zamiast tego lepiej zastanowic sie, jak rozwiazać problem i działać :P

 

Ja na "zewnątrz" to w ogóle nie marudzę i nic z tego i tak mi nie przychodzi. Zresztą mi poza marudzeniem nic nie zostało... jak mam rozwiazać problem tego, że brakuje mi seksu i miłości jak żadna mnie nie chce... ?? Żadna mnie nie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale nie marudzil tylko zdrowial po cichutku jak przystalo na mezczyzne 8)

To mężczyzna nie może marudzić ? :shock: uważam , że każdy powinien marudzić chociaż raz na jakiś czas , bo to poprawia samopoczucie :smile:

Zdradzę Ci sekret jak to pogodzić. Po prostu marudzę na necie (np. tu) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doskonale wiem co mowię, wiem jaka to była stuacja. Raz takie coś się zdarzyło i nie skorzystałem i żałuje ponad wsze czasy. Na związek to nie miało szans, sam nie wiem zresztą jak do tego doszlo, ale nigdy więcej to sie nie powtorzylo akcja jedna na milion, po co w ogóle brać to pod uwage, mogła się trafić każdemu głupiemu. I faktycznie odpowiedziałaś na pytanie...

 

-- Śr wrz 05, 2012 11:34 pm --

 

Ponad to tak wlaśnie sie dzieje, kiedy późno sie jest prawiczkiem... takie obawy i odmowy są, bo czlowiek się boi i w sumie nie wiadomo jak z tym walczyć.

Zresztą odmowiłem też dla tego, że nie miałem zabezpieczenia i może jestem popierdolony i mam problemy z sobą to jeszcze umiem trzeźwo myśleć i nie chcialbym zrobic dziecka nieznajomej kobiecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj nie, stanowiska naczelnej marudy forum nie oddam :lol: .

A więc bije na głowę większość osobników(choć to niechlubny rekord),potrafię marudzić zarówno w necie jak i w realu...(dobra, w realu mniej,zazwyczaj sypie głupimi,suchymi żartami - zależnie od sytuacji...)

Nie każdy polak to k*rwa...chyba,za granicą nie wiem jak jest.

Co do tego że kobiety nie gonią za nami...cóż zrobić,też za mną żadna nie goni, ale to może też kwestia aspołeczności i stronienia od ludzi :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponad to tak wlaśnie sie dzieje, kiedy późno sie jest prawiczkiem... takie obawy i odmowy są, bo czlowiek się boi i w sumie nie wiadomo jak z tym walczyć.

dlatego ja bym postulował żeby przymusowo rozprawiczano facetów najlepiej przed 18 rokiem życia takie praktyki były w plemionach pierwotnych niektórych.

Bo wiele późniejszych problemów psychicznych facetów wynika z frustracji seksualnych i społecznych( bo przecież każdy musi mieć dziewczynę a przynajmniej seks w określonym wieku). Jeżeli chłopak przed 18-tką nie uprawiał go powinien dostać na 18-tkę taką możliwość( zasponsorowanie wizyty w agencji, lub darmowa lubiąca seks koleżanka) taki prezent związany z wejściem w dorosłość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlosbueno dobry pomysł:)

 

Stark popytaj na forum : stanowisko naczelnej marudy tego forum jest już zajęte :D (w końcu marudzę tu już...hyyyyy 5 lat! :o ).

Nienawidzę siebie za to jak wyglądam,za to że nie potrafię pomimo tylu terapii zmienić swojego życia.....za to że nie radzę sobie z niczym,za to że jestem debilem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Detektyw monk ......przeciez Bakuś napisau.

 

Co ja to chciałem...aaa: czy stan zdrowia faceta jest ważny dla kobiety?

 

-- Cz wrz 06, 2012 5:06 pm --

 

Bo mam wade sserca,powiększoną wątrobę cholesterol wysoki,astme oskrzelową...i teraz jakieś problemy z sercem...(ukg niedługo mam)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja niby jestem zdrowy fizycznie poza zagrożeniem cukrzycą ale gorzej z moją chorą psychiką.

człowiek nerwica jak takiś schorzały to może warto wśród sobie podobnych szukać panien równie chorowitych choć pewnie chore dziewczyny by chciały chociaż zdrowego faceta, a najlepiej to se znaleźć lekarkę albo chociażby pielęgniarkę :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, podoba mi się twój tok myślenia, ale z tego wynika, że dla Ciebie będzie dobra pani doktor psychiatra, albo chociaż pielęgniarka z oddziału psychiatrycznego :mrgreen:

możliwe, swoją drogą 2 krotnie w życiu się zakochałem co prawda bez wzajemności ale obie te niewiasty studiowały psychologie i chyba podświadomie szukałem u nich pomocy chociaż wtedy nie leczyłem się i nie miałem jeszcze nic zdiagnozowanego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×