Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Transfuse, taaak pracuje z nią też. Podobno wielka pani liderka (juz może pomine fakt, że mlodsza ode mnie 4 lata) sie wkurza na mnie przez moje zachowanie tylko hmmm co ja takiego robię? Prawie się nie odzywam tylko zapierdalam jak robot bo oni przecież muszą miec normę wyrobiona :roll::roll:

 

-- 05 wrz 2012, 16:45 --

 

Lukrecja., masakra :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Transfuse, juz mam ochote tam dziś nie isc. Wszyscy sie tam uważaja za niewiadomo jak dobrych, a tak na prawde to kazdy zapieprza po to zeby miec jak najwiecej zrobione zeby moc się potem pochwalić :roll: Co za zacofani ludzie boże...

 

-- 05 wrz 2012, 16:55 --

 

Obóz pracy i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

virgo21, Wiem o czym piszesz. Dzisiaj dostałem wiadomość z pytaniem, czy jestem chętny do pracy na tym magazynie, o którym pisałem kila dni temu. Zdziwiłem się takim zapytaniem, bo w poniedziałek złożyłem kartę pracy i oznajmiłem, że nie mam ochoty tam pracować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Transfuse, taaa, bo ci ludzie chyba nie potrafią czytać ze zrozumieniem i odbierać innych naturalnych bodzców bo są tylko zaprogramowani do zapieprzania jak roboty :roll: Czuje sie strasznie ponizona.

 

-- 05 wrz 2012, 17:04 --

 

Svafa, taak było dobrze dopóki smsa nie dostałam :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Transfuse, ja tu sie staram jeszcze schudnąć :mrgreen: ale spróbuje się dostać moze akurat :D

Ogólnie to nie jestem konfliktowa tylko nie lubie jak ktoś mnie obgaduje za plecami zamiast od razu powiedzieć o co chodzi i co nalezy ewentualnie poprawić. Jeszcze pracując dopiero drugi dzien. Nikt nie jest orłem i każdy potrzebuje kilka tyg czasu żeby sie wyrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×