Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

beznadziejny...

W pracy lipa, pewnie mnie zwolnią, o ile nie nałożą na mnie kary.. Mam ochotę już tam nie wracać, a muszę... Rzygam już za przeproszeniem tą robotą, ponad moje siły fizyczne i psychiczne. Ludźmi w większości też. Wieczne pretensje i wykorzystywanie. Ile można?

problemy finansowe

awantura rodzinna z matką schizofreniczką.

ja p......., zwariuję niedługo przecież. :? Mam dziś ochotę zasnąć i obudzic się za miesiąc. A nie, za miesiąc studia, kolejna masakra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój dzisiejszy dzień no cóż różnorodność

ból fizyczny daje cały czas w dupę,psychiczna huśtawka raz łzy raz totalna głupawka

i nadejdzie popaprana noc,wtedy aktywność wzrasta i robie wszystko czego za dnia nie zdązyłam

sukces dzisiejszy to powrót do jedzenia,maluskie porcyjki ale dotarło do łba że bez jedzenia nie będe miała siły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem sobie EKG...niby wszystko wyszło oki.....cisnienie tez...ale nadal mam tak,że cos mnie uciska i boje się,że znowu zacznie mnie dusic jak w czwartek,jutro ide na pobranie krwi.UKG miałem robione 4 miesiące temu i było ok...Byłem u lekarza,narazie dostałem leki wziewne ktore mam stosowac jakbym miał skurcz oskrzeli.....Mówię Wam,to co przeżyłem w czwartek,było straszne...całe życie mi przed oczami przeleciało,wczoraj też się dusiłem ale cały czas mogłem oddychac itp także nie było problemu.Może jest tak,że mój olbrzymi brzuch uciska jakos serce czy tam oskrzela i..dlatego mam problemy?;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matka zlozyla doniesienie na tate o przemocy fizycznej i truciu. Widocznie znowu jej gorzej a nakreca ja jeszcze moj brat pasozyt ktorego utrzymuje i ktory kilka lat temu po zlicytowaniu przez komornika wprowadzil sie do rodzicow. Oczywiscie nie doklada sie do oplat bo nie pracuje . Moj tata buntuje sie przeciwko temu wiec wymyslil, ze wykonczy go psychicznie. I tak szarpia go po policji. Ja i siostra bylysmy wzywane na komende jako swiadkowie. Oczywiscie nie potwierdzilysmy tych bzdur. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×