Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

carlosbueno, moja przyjaciółka ma nadopiekuńczą mamę. albo mi się zdaje, bo ja tak nie mam, może tak po prostu powinno byc...

ale moja przyjaciółka chce byc samodzielna i jak matka coś jej wciska, to na nią się wydrze trochę, że nie jest już małym dzieckiem i koniec.

 

-- 02 wrz 2012, 22:48 --

 

za to jej brat zamknął się w swoim świecie... 15h/24h przy kompie. przy czym 9h na sen.

 

-- 02 wrz 2012, 22:49 --

 

i matka to służąca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, moja przyjaciółka ma nadopiekuńczą mamę. albo mi się zdaje, bo ja tak nie mam, może tak po prostu powinno byc...

ale moja przyjaciółka chce byc samodzielna i jak matka coś jej wciska, to na nią się wydrze trochę, że nie jest już małym dzieckiem i koniec.

 

-- 02 wrz 2012, 22:48 --

 

za to jej brat zamknął się w swoim świecie... 15h/24h przy kompie. przy czym 9h na sen.

 

-- 02 wrz 2012, 22:49 --

 

i matka to służąca.

tak ale jak ma się 30 lat to już zdrowe nie jest, mama też lubi i uważa że musi usługiwac wszystkim a brat tez 15 h przed kompem ja zreszta tez sporo. Tylko u mnie nikt się na matkę nie wydarł jeszcze że nie jesteśmy małymi dziećmi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko u mnie nikt się na matkę nie wydarł jeszcze że nie jesteśmy małymi dziećmi

bo Wy czujecie się, jak małe dzieci, więc tego nie powiecie. Wam to odpowiada przecież... więc czemu mielibyście matce wypominać, że nie traktuje Was jak dorosłych... Wam jest tak wygodniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko u mnie nikt się na matkę nie wydarł jeszcze że nie jesteśmy małymi dziećmi

bo Wy czujecie się, jak małe dzieci, więc tego nie powiecie. Wam to odpowiada przecież... więc czemu mielibyście matce wypominać, że nie traktuje Was jak dorosłych... Wam jest tak wygodniej.

wygodnictwo przede wszystkim no i lęk niemożność podejmowana samodzielnie jakichkolwiek decyzji tylko czekanie na to co mama powie wymyśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×