Skocz do zawartości
Nerwica.com

SYLWESTER 2012 w Łodzi. Zapraszamy chętnych!!!


halenore

Rekomendowane odpowiedzi

Koleżanka tahela ma rację. Do końca grudnia zostały 4 miesiące. To sporo czasu, żeby sobie kasę przykitrać. Musimy zamówić wcześniej, bo sylwek to termin X i wiadomo, że lokale schodzą jak ciepłe bułeczki.

 

C©złowiek, fajna oferta. Będę mieć na uwadze jak mnie do wiatru wystawią :evil: . Jednak wszyscy, którzy byli na zlotach wiedzą, że większa grupa wariatów pod jednym dachem równa się niesamowity fun. Z doświadczenia wiem, że przeżycia są niesamowite. A Ty kolego z Wawy masz bliżej :twisted:

 

slow motion, możemy jechać razem i po drodze zgarnąć Twojego Romea. Nie widzę przeszkód. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety , nie ma dobrego wyjścia, jak zawsze. Jesteśmy rozrzuceni i zawsze ktoś ma daleko, a chyba chcielibyśmy razem , przynajmniej ja :roll:

 

-- 01 wrz 2012, 18:01 --

 

Wiadomo ,że to kawał czasu i nikt się nie zadeklaruje na 100%, ale w tym wypadku musimy coś orientacyjnie chociaż wiedzieć, bo nie sądzę ,żeby w ostatniej chwili dało się coś załatwić :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

New-Tenuis, w centrum nic ciekawego nie znalazłam, ale próbuj :D

 

-- 01 wrz 2012, 19:51 --

 

Halenore nie wiem czy pojadę, ale mi by pasował Poronin. :great:

Podobno oba miejsca są zajefajne. ;)

 

-- 01 wrz 2012, 20:06 --

 

Słuchajcie są bezpośrednie pociągi. 3city wsiada u siebie. Ja dosiadam w Iławie, reszta ludu po drodze. Wyobrażacie sobie jaka to byłaby biba w pkp :?: Niczym wyjazd na ferie z lat szkolnych tylko z alkoholem i/lub papierosami. Totalny odlot. :yeah:

 

Pociąg do Bielsko-Białej jedzie bezpośrednio z Helu, a z Bielsko-Białej do Buczkowic jest 11 km. Ludzie z autami wyjechaliby po nas.

Natomiast do Poronina jedzie bezpośredni nocny pociąg (z mięsem :twisted:), który startuje z Gdyni Głównej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×