Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 1:39 pm ]

U was też tak deszczowo zimno i nigdzie się wam nie chce ruszać? :roll:

 

Nic nie mów :? Paskudnie, zimno i mokro :? Nie lubie upałow ale to jest lekkie przegięcie.

 

Na dokładkę musiałm jeździć załatwiać papierkologię,jutro ciąg dalszy. Muszę też wymenić dowód, podobno są okropne kolejki :x ale chce mieć już z głowy.

 

Amy Lee miłej zabawy :D

 

Ewik 22 cieszę się że sie układa no i zazdroszczę wyjazu. Ja cały czas nie wiem czy i kiedy wyjadę, mam nadzieję że w ciągu najblizszych dni się dowiem :roll:

 

vampirek to nic strasznego, zobaczysz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstaję rano i usiłuję siebie przekonać, żebym przetrwała jeszcze ten jeden jedyny dzień. Jutro mogę już umrzeć, ale dzisiaj jeszcze muszę pójść do pracy. Pocieszam się, że może jeszcze będę mogła sobie pospać, bo na 6.30 to nie wygląda: ciemno jakoś. Może jakoś uda mi się oszukać i dożyć do 23go (urlop).

Wiem co by mi pomogło: więcej takich avatorów jak Rzaby :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo się zastanawiam nad sobą. Muszę w końcu zaufac sobie, swojemu organizmowi, uczuciom, przekonaniom. Martwienie się na zapas nic nie daje, i tak nie uchronie się przed wszelkim złem tego świata a żeby coś z tego życia mieć trzeba trochę zaryzykować, przestać się zadręczać i wszystko analizować, kontrolować. Nie mozna ciągle zakładać czarnego scenariusza,ze nie wyjdzie, że się wszytsko rozwali.

 

Tok myślenia mam juz całkiem niezły ;) Teraz trzeba tylko ( :roll: ) to sobie "przyswoić" ;)

Do rzeczy gadasz :]

 

ja dzisiaj pierwszy raz na terapie ide.......mam nadzieje ze pojde, gdyz juz sie fatalnie czuje jak tylko o tym pomysle....

O, już poszłaś :] Do strasznego dr Maciejaka?

 

A tak w ogóle to 30 lipca wyjeżdżm na wakacje!!!!! Pierwsze od 3 lat!!!!

Zazdroszczę :]

 

Pogoda do niczego. Dobrze, że w pracy mam ciepło i sucho. Dziś prawie zasnąłem obok pieca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojoj Vampirek, nie łam się, następnym razem będzie lepiej!

 

Ja po dwóch latkach cotygodniowych wizyt u psychiatry nabrałam moją babkę, że jest ze mną już super extra i sama mi zaproponowała spotkania raz w miesiącu. Od pół roku nie byłam z tego samego powodu co Ty - tchórzę! Za każdym razem jest coraz gorzej wiec Kochanie nie zwlekaj z tym .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vampirku 82 nie przejmuj się następnym razem dasz rade! Tylko nie odkładaj tego w nieskończoność. Bo tak jak pisała bethi im dłużej będziesz zwlekała tym gorzej. Ja tak tchórzyłam przez dwa lata, a teraz żałuje! Mam wizyte u psychologa w poniedziałek i psychiatry w piątek i nawet jakby miało się palić i walić to pójdę.

Trzymam kciuki - tobie też się uda przełamać. Wierze w to!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój dzionek mimo mojego czarnowidztwa byl naprawde udany:)juz drugi dzien w pracy!i juz lepsze podejscie niz wczoraj;)

Gratulacje!

 

stchórzyłam :? odwolalam wizyte :cry: glupia jestem :?

Głupie to to było. Ale teraz nie pałuj się tym, tylko szybko ustal następną wizytę i idź choćby nie wiem co.

A można wiedzieć, przed czym stchórzyłaś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech...ale się zdołowałem teraz. Nie potrzebnie robiłem sobie testy IQ... na jednym wyszło mi 78-(defekt mentalny) na innym 85(poniżej przeciętnej). Ale jestem głupi.... :evil: Nie wiem po co robiłem te testy, może miałem nadzieje, że wypadnę dobrze i sobie poprawię humor...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anonim z tymi testami IQ to jest tak że nie w każdym przypadku mówią prawdę,np:osoba która ma same dobre oceny w szkole,na studiach może wypaść kiepsko...wyniki testów sa często mylne,powiedzmy że jakas osoba rozwiazuje kilka testów IQ......no i na jednym teście może wyjść wynik80-a na drugim wynik o wiele lepszy ,może też być tak że 4 testy wypadną identycznie a 5 pokaże zupełnie inny wynik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzaba humor dopisuje jak widac, a swoje dolegliwosci, jak ten pingwinm, walnij. :smile:

vampirek82 sie zapisz nastepnym razem sie uda. chcesz byc zdrowa? to i pojdziesz...

bethi no, wez no mi sie tutaj nie doluj. urlop ci sie zbliza, a ty tu o umieraniu mowisz? ja twojemu mysleniu mowie "no, no, no"

 

no a co u mnie? u mnie spoko... normalnosci ciag dalszy. jestem happy i wogole. staram sie nabrac olewczego stosunku do niektorych spraw. brzmi to dziwnie, ale ja na prawde potrzebuje zluzowac w pewnych sytuacjach, bo od tego dazenia do idealu mozna sie spocic... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, tak, wyluzowanie i płożenie laski, na te z pozoru ważne sprawy, jest ważne, ale jest też dość trudne. Rano budzę sie, siadam na łóżku,podnosze ręce do góry i pomału opuszczam je w dół rysując łuk nad sobą i w myślach mówię sobie: otacza mnie madlana bańka, to moja osłona, jestem w niej spokojna. Wszystko co stresujące i złe bedzie spływało po tej bańce."A wieczorem, gdy ide wziac prysznic, wyobrażam sobie, że zmywam wszystkie "brudy" z mojej bańki:) Fajne, nie? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

otacza mnie madlana bańka, to moja osłona, jestem w niej spokojna. Wszystko co stresujące i złe bedzie spływało po tej bańce."A wieczorem, gdy ide wziac prysznic, wyobrażam sobie, że zmywam wszystkie "brudy" z mojej bańki:) Fajne, nie?

heh ... ciekawe :P a skutkuje ? muszę spróbować ;)

Ech...ale się zdołowałem teraz. Nie potrzebnie robiłem sobie testy IQ... na jednym wyszło mi 78-(defekt mentalny) na innym 85(poniżej przeciętnej). Ale jestem głupi....

Pi****l testy IQ - podam moje wyniki: 80, 100, 120, a jednego jeszcze nie ukończyłem bo mi cierpliwości zabrakło - nie wiem czy miałem gorszy albo lepszy dzień albo może takie do bani są te testy w necie. W sumie jeżeli miernikiem mojej inteligencji ma być umiejętność zapamiętywania kolorowych biedronek i kaczuszek albo układania klocuszków na ekranie to ja dziękuję za taką inteligencję. :roll:

Ludzie, trzymajcie za mnie kciuki poniewaz dzis o 12.00 mam samolot na drugi kontynent (to sprawka moich rodzicow i psychiatry) - taka surprise na wytrzepanie ze mnie nerwicy i depresji razem.

heh... :lol: ładnie Cię urządzili :P życzę miłych wakacji ;) no i 3mam kciuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anonim takie testy są nierzetelne zupełnie. Prawdziwych testów nie mozna sobie ot tak ściągnać z netu poza tym muszą być one interpretowane przez specjalistów.Z resztą nawet te uznane testy budzą sporo kontrowersji odnosnie tego co tak naprawdę mierzą.Średnia w szkole nie jest wskaźnikiem niczego, jako mgr pedagogiki wiem co mówię ;)

 

MaRiAnEkno niezła wiadomość.Czekamy na powrót :D

 

inez3 tak trzymaj. Ja też luzuję ;)

 

vampirek82 szkoda, ale wierzę że nastepnym razem ci się uda.Naprawdę warto.Można to nawet polubić ;)

 

Ja mam teraz miesięczną przerwę w terapii (urlop terapeutki), nawet ta przerwa dobrze wypadła bo jakoś stanełyśmy w miejscu. Od sierpnia ciąg dalszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halo halo, jest tu kto?

 

MaRiAnEk łoo, to cie urzadzili... ja bym sie bala mimo tego, ze jest juz ok to wyjazdy na dluzej mnie przerazaja. niby teraz nie jestem w domu i wszystko jest ok, a nawet bardzo zaje...., ale nie wiem skad u mnie ta blokada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anonim z tymi testami IQ to jest tak że nie w każdym przypadku mówią prawdę,np:osoba która ma same dobre oceny w szkole,na studiach może wypaść kiepsko...wyniki testów sa często mylne,powiedzmy że jakas osoba rozwiazuje kilka testów IQ......no i na jednym teście może wyjść wynik80-a na drugim wynik o wiele lepszy ,może też być tak że 4 testy wypadną identycznie a 5 pokaże zupełnie inny wynik

 

Pi****l testy IQ - podam moje wyniki: 80, 100, 120, a jednego jeszcze nie ukończyłem bo mi cierpliwości zabrakło - nie wiem czy miałem gorszy albo lepszy dzień albo może takie do bani są te testy w necie. W sumie jeżeli miernikiem mojej inteligencji ma być umiejętność zapamiętywania kolorowych biedronek i kaczuszek albo układania klocuszków na ekranie to ja dziękuję za taką inteligencję. Rolling Eyes

 

anonim takie testy są nierzetelne zupełnie. Prawdziwych testów nie mozna sobie ot tak ściągnać z netu poza tym muszą być one interpretowane przez specjalistów.Z resztą nawet te uznane testy budzą sporo kontrowersji odnosnie tego co tak naprawdę mierzą.Średnia w szkole nie jest wskaźnikiem niczego, jako mgr pedagogiki wiem co mówię Wink

 

Dzięki za te wszystkie słowa, już człowiekowi lepiej :) Nie będe robił więcej tych porąbanych testów....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będe robił więcej tych porąbanych testów....

no i masz rację - nie rób. Ja to jeszcze żadnego nie zrobiłam - po co się dołować ;) .

MaRiAnEk - trzymam kciuki. Ale Cię urządzili. ;)

 

ja bym sie bala mimo tego, ze jest juz ok to wyjazdy na dluzej mnie przerazaja.

mam to samo. i nawet nie wiem czemu tak jest. Za 2 tygodnie mam jechać na weekend (taki dłuższy) w góry - (te najbliższe) i powinnam się cieszyć a jak sobie tak pomyślę to ..nie wiem jak to będzie. Ale co tam...to jeszcze kawał czasu. :)

Anuśka7 - niezłe to. Żebym jeszcze bya w stanie sobie takie coś wmówić. ehh Byłoby pięknie :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej pracuję nad poprawą swoich kontaktów z ludźmi. I uświadamiam sobie jak wiele mi jeszcze brakuje i jakim słoniem w składzie porcelany portafię być.

 

Nie chcę być egocentrykiem. Nie chcę być drażliwy na własny temat (przypadłość, którą wydawało mi się, że już zwalczyłem). Nie chcę reagować impulsywnie na urojone ataki. Nie chcę być przykry dla bliskich. Nie chcę robić z siebie złośliwego cwaniaka, ani mrukliwego dupka.

 

Ale jestem.

 

Lecz z tym wszystkim sobie poradzę. Już ułożyłem sobie swój stosunek do samego siebie, to ułożę sobie tez zdrowe stosunki z innymi.

 

Jestem ciężkim w obyciu człowiekiem i potrafię ranić ludzi zupełnie bez takiej intencji. Po prostu zapominam, że ludzie nie są moimi wrogami, oraz że nie mogę traktować innych tak bezkompromisowo, jak nauczyłem się traktować siebie. I jestem wdzięczny, że są ludzie, którzy, mimo mojego trudnego charakteru, akceptują mnie i przy których mogę uczyć się - niestety na błędach. Trochę się czuję, jak Tytus Papcia Chmiela, którego uczłowieczali ;]

 

To kwestia po pierwsze tego, że nie chcę sprawiać przykrości osobom, które szanuję. A po drugie, pokonując te moje ograniczenia będę mógł być naprawdę szczęśliwy i wolny.

 

A odchodząć od psyche. Po ponad miesiącu pracy fizycznej i dzięki pilnowaniu regularności ćwiczeń poprawia mi się kondycja. Krzepy w łapach nabrałem. Jeszcze przeszkadza mi wklęsła klatka piersiowa, ale dzisiaj kupiłem ekspander i sobie nie popuszczam. Snea, jak położę Pudziana na rękę, to będę mógł Cię podrywać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

, ale dzisiaj kupiłem ekspander i sobie nie popuszczam

A wiesz jak ćwiczyć? Tu masz trochę ćwiczeń: http://www.sfd.pl/WRACAMY_DO_SPR%C4%98%C5%BBYN_%2F_EXPANDER%C3%93W-t39294.html

Polecam też poczytać to:

http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.htm

Bardzo przydatne gdy masz zamiar poćwiczyć w domu, bo nie tylko ekspander rozwija klatkę piersiową, ale też np. szerokie pompki, pompki na krzesłach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×