Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

ja śpię , nie śpię tak na zmianę całą noc oko puchnie i ono potrafi spuchnąć jak 3x normalny jęczmień to jakiś wrzód powieki, jak nie będzie jutro terminu to i tak czeka mnie pogotowie okulistyczne dzisiaj odpada bo pewne będę odsypiać to spanie na raty czyli niedziela do duszy przespana a sobota przepłakana czyli też do duszy, teraz chce się rozpłakać ale nie potrafię, potrzebuje przytulenia i dobrego słowa boli , boje się, jutro lekarz ,

wzięłam klona, ratunku, tytlu lekarzy już zaliczyłam prywatnie i państwowo i najadłam się mocnych atybiotyków doustnych i do tego maści i kropli i ciągle wraca w stanie dużym.

teraz chodzę niby do dobrej okulistki ale coś partoli jutro NFZ jak nie będzie miejsc to pogotowie okulistyczne tez już tam byłam w kwietniu,potrzebuję przytulenia bo nie daję rady, wirtualne nad ranem też jest dobre, boli, puchnie ratunku, boję się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze sie przespij?odpocznij?....

Zapomnij na chwile o tym wszystkim?wiem,ze Cie bolo ale tez musisz odpoczac.

Nie tykaj juz tego oka spokojnie

wiesz ze wiele zalezy od Twojego nastawienia do sprawy?im bedzie lepsze tym szybciej sie z nim uporasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ech moje nastawienie pogarsza sie wraz z pogarszajacą sytuacją juz tyle sie z tym pierdziele taka niby pierdoła a w sumie może być niebezpieczna bo wyleczyć si nie che i duze to cholerstwo i od strony oka wewnętrzne maskra, ale dzieki chyba spróbuje zasnacc bo teraz to spałam l,ale na traty,

dzeks ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×