Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Boga...


Rekomendowane odpowiedzi

Lekom-NIE

bardzo to ciekawe co napisales, zapewne twoja wiedza opiera sie glownie na biblii, wiem, ze trzeba ja studiowac latami, i ze w niej zawarte sa wszystkie porady imadrosci, ale te ksiege trzeba umiec zrozumiec, to przeslanie dla ludzi, tam mozna znalesc wszystkie wskazowki, jakie sa potrzebne czlowiekowi, by zyc w zgodzie w wola Boga.

czytalam wiele pism wydawanych przez Swiadkow Jehowy, to naprawde madre pisma, znam tez osobiscie, totez troche wiem o tej wierze, chociaz sama do nich nienaleze. ale mysle sobie, ze skoro ty tak wiele wiesz, i sadzac po poscie duzo czytasz bibli, to zadaje sobie pytanie co tu robisz? mnie ci znajomi przekonuja ze ci co studkuja biblie, zyja szczesliwie i zawsze wiedza co robic, . druga sprawa, co do Jezusa, chcialabym uszanowac decyzje Boga, co do kwestii poswiecenia zycia swojego syna w imie ludzkosci, ale niemoge tego zrozumiec, bo sama jestem matka i za nic na swiecie niemoglabym ich poswiecic niczemu, a juz napewno niepatrzylabym obojetnie jak nabijaja ich na krzyz, czy tam pal, i pytanie czy ktos teraz ponad dwa tysiace lat po tym zdazeniu pamieta o tym, ze ktos kiedys dla nas tak umarl?, oczywiscie obchodzimy swieta wielkiej nocy, to czcimy to wydazenie, ale nikt na codzien o tym niemowi, i nikt niedziekuje mu za to. swiat idzie bezwzglednie na przod, kazdy swoja droga po tak zwanych trupach a do swego celu. byc moze nadejdzie ten czas sadu o jakim piszesz i wszystko sie ulozy, Bog wyeliminuje wszystkich zlych ludzi, a co z tymi ktorzy nawet nieslyszeli o tej wierze, czynia zlo, bo tak zostali nauczeni, wychowani, co z innymi wiarami, terrorystami, ktorzy tez maja swoja wiare i czynia zlo, bo myslą swiecie ze tak jest slusznie? i czy to niezadlugo trwa ta pruba? Bog chcial udowodnic, ze ludzie popelnili blad, czyniac grzech (zrywajac jablko) i ze bez jego prawa, i bez niego caly swiat sie w koncu zawali, ale czemu niewinni ludzie za to placa, moze gdybym ja byla Ewa to bym niezerwala tego jablka. duzo pytan, ale niestety , to jest dla mnie jeszcze niedokonca rozwiklana zagadka. chcialabym wiedziec jak to naprawde jest, ale mysle, ze tego nikt niewie na 100%, narazie staram sie zyc w zgodzie z wlasnym sumieniem i charakterem, nieczynie nikomu krzywdy i tym sie bede cieszyc.

pozdrawiam wszystich serdecznie

lidzia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę jak Koziorozec72...

Nic dodać, nic ująć. Poza tym uważam, że "Coś" jest, a forma przedstawiania tej siły jest już tworem człowieka. Czasem obwiniam się za to, że w nią zwątpiłam, bo dziś zapewne byłoby mi łatwiej.

A tak zdana sama na siebie motam się między tymi wszytskimi teoriami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×