Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

carlosbueno, Ty się w ogóle nie odzywaj :roll: Bo jeszcze Ci się do domu wsprowadzimy i będziesz nas utrzymywał :twisted: (a raczej Twoi rodzice :P )

kolejna osoba chce mi zakaz wypowiedzi dla mnie 6,66 zł dziennie nawet tylko na jedzenie ( a są przecież inne konieczne rzeczy) to za mało ale dziewczyny mniej jedzą nie są moich gabarytów. Ja zarabiałem kiedys na polskie 5 tysiecy a tam nie dużo drożej niż w Polsce było poza mieszkaniem i mi ledwo na życie starczało ale ja do osczednych nie należe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, właśnie z tym problem... ale kiedyś... kiedyś na pewno! ;) jeszcze muszę chyba trochę "podrosnąć" wiekowo. bo jesteście wszyscy starsi ode mnie... czułabym się nieswojo, pewnie bym się nie odnalazła :P czułabym się jak gówniara jakaś ot co...

 

-- 31 sie 2012, 22:43 --

 

ja już ubrania mam... poza tym kupuję w chińskim albo terranovie. można dostac ciuch niezły za 5-10zł ;)

 

-- 31 sie 2012, 22:44 --

 

i to nowy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze muszę chyba trochę "podrosnąć" wiekowo. bo jesteście wszyscy starsi ode mnie

Wiekowo też są ode mnie starsi , ale podobno mentalnie młodsi ... przynajmniej tak słyszałem :mhm::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, no nie zmieni się, ale zawsze inaczej wygląda dwudziestoparolatka przy dwudziestoparolatkach i trzydziestoparolatkach niż nastolatka... ;)

Tomcio Nerwica, to Tobie dałam lat czterdzieści ... ? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×