Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pierwsza wizyta, pierwszy post


Veg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich

Mam na imię Paweł. Od dłuższego czasu meczy mnie depresja. Przynajmniej tak mi sie zdaje. Często myśle o samobójstwie i parę razy bylem już blisko popełnienia go. Podstawowym moim problemem jest izolacja i problemy w komunikownaiu sie ludźmi. Bardzo chciałbym sie zmienić byś zwykłym, pogodnym człowiekiem wierzyć siebie i innych. Zastanawiałem sie czy to może nie jest już odpowiedni moment żeby w końcu wybrać sie do psychologa. Wiadomo boje się sie uznania za psychola. Mieszkam w jednym z tych małych miast gdzie wszyscy wszystko wiedzą. A i jeszcze mam głupie pytanie na koniec gdybym sie już zdecydował na wizytę. Gdzie mam w ogóle szukać psychologa i czy potrzebuje skierowanie od lekarza rodzinnego?

Pozdro dla wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz chodzenie do psychologa to żaden wstyd, bardziej lansik, się ma swojego terapeutę / instruktora jogi / doradcę finansowego... ;)

 

Dobra, koniec żarcików.

 

Witaj na forum i znajdź tu coś dla siebie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Veg. Najwyższy czas, żeby pójść do specjalisty. Jeśli obawiasz się opinii innych, pojedź do sąsiedniego miasta.

 

A, to inna sprawa Dżejem Kochanie, ale do samego psychologa/psychiatry nie trzeba skierowania od lekarza rodzinnego czy jak tam kto woli: pierwszego kontaktu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×