Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

virgo21, weź mnie nie obrażaj :mrgreen:

a tak na serio, wiem to, ale wiesz jak cię nie traktowano przez tyle lat jak człowieka tylko jak robota do wykonywania poleceń, to potem się przeżywa szok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój ojciec jest szczęśliwy...

tia, jasne

Monar, ja mam chyba w piatek z tego co pamiętam...

 

 

co się stało, że w piatek.. ? zawsze miałaś w czwartek :D

 

no jest szczęśliwy, a przynajmniej nie wydziera się na mnie i nie ma powodu do obgadywania mnie do rodziny. to i ja powinnam byc szczęśliwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kafka, bo ja czesc mnostwa juz przepracowalam :D ale chce wywalic to cholerstwo do konca

 

Monar, jestem bardzo nieidealna ale swiadoma swoich wad wiec nad nimi panuje. Tak latwiej zyc.

 

panujesz... a czym różni się np. panowanie nad emocjami a tłumieniem emocji ? bo ja chciałabym umiec panowac nad emocjami, a zamiast nad nimi panowac, to je tłumię. :shock: może znasz i na to pytanie odpowiedź... ? :)

 

-- 31 sie 2012, 20:16 --

 

Lilith, siema :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monar, nie tlumie emocji.. od kiedy zdaje sobie sprawe skad sie biora i dlaczego potrafie nad nimi panowac i racjonalnie wytliumaczyc sobie ze czesc z nich jest moja jazda ktorej nie powinnam nakrecac. Duzo wiem o sobie a to pomaga. Mnie juz nawet matka nie jest w stanie wyprowadzic z rownowagi :)

 

-- 31 sie 2012, 20:20 --

 

,otulając ramieniem ukochaną butelkę wody mineralnej :D

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monar, nie tlumie emocji.. od kiedy zdaje sobie sprawe skad sie biora i dlaczego potrafie nad nimi panowac i racjonalnie wytliumaczyc sobie ze czesc z nich jest moja jazda ktorej nie powinnam nakrecac. Duzo wiem o sobie a to pomaga. Mnie juz nawet matka nie jest w stanie wyprowadzic z rownowagi :)

 

to czyli, że nie wszystkie emocje są tak naprawdę prawdziwe...? a wymyślone... wymyślone przez moją psychikę? przeze mnie? czyli problem jest w nas, w tym wypadku we mnie... ? czyli miałam rację, mówiąc, że to wszystko moja wina :D

 

kafka to ja bym sobie pogadała z tą babką z rejestracji :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to czyli, że nie wszystkie emocje są tak naprawdę prawdziwe...?

są prawdziwe, lecz przejaskrawione

kafka to ja bym sobie pogadała z tą babką z rejestracji

co by to dało? poza robieniem sobie wrogów tam ,gdzie raczej potrzebne mi przychylne oko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co by to dało? poza robieniem sobie wrogów tam ,gdzie raczej potrzebne mi przychylne oko?

 

zawsze warto próbować... nie mówię, żeby od razu się wydzierać lub mówić "nie umie Pani wykonywać swojej roboty" tylko o takie "czy nie dałoby rady naprawdę szybciej, bo bla bla bla bla"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abbey, hey :smile:

 

-- 31 sie 2012, 20:44 --

 

kafka, w głowie mi się to nie mieści... ludzie mogą sobie myślec, że oni mają ich w dupie... pamiętam to, jak poszłam do tego ośrodka, do którego terax chodzę. przed wejściem powiedziałam przyjaciółce - jeśli mnie zignorują, jeśli nie zapiszą mnie w ciągu tygodnia, to nie chcę pomocy... mieli szczęście. mój terapeuta kazał przyjść jakoś pamiętam, ze w ciągu tygodnia :mrgreen:

 

-- 31 sie 2012, 20:45 --

 

pamiętam, że chciał za 3 dni. w czwartek, ale było Boże Ciało.

 

-- 31 sie 2012, 20:52 --

 

kiedy było Boże Ciało ?? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×