Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Dużo bardziej mi siedzą w głowie zachowania i słowa mojej najbliższej rodziny, przez nich czuję się autentycznie skrzywdzona. Jeśli chodzi o tamto... może nie za dzieciaka, ale po jakimś czasie zrozumiałam, że to był wybryk 18stolatka, który pewnie doświadczenia nie miał i sposobów by się rozładować, a że byłam pod ręką akurat to sobie to tak a nie inaczej wymyślił. Gdybym mogła spotkać go face to face to bym mu przygadała i wróciła do tego, bo to nie było normalne zachowanie, ale chyba jednak nie wpłynęło to na mnie w sensie psychicznym, albo sobie nie zdaję z tego sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kafka, co przyniósł ? :smile:

 

-- 31 sie 2012, 15:07 --

 

Sad_Bumblebee, no właśnie to nie jest sensacja, a boję się, że wyniknie z tego właśnie taka jakaś telenowela tyle, że bez miłosnego epizodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, Sad_Bumblebee, fajnie jest, tylko cóż z tego jak jest teraz duzy nawał ratowników i pracy nie ma, ale co tam ważne,że jest moze jakas praca wpadnie niespodziewanie :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, tak było z 7 lat temu jak powstało PRM, ale teraz jest juz przesyt, za dużo ludzi, przyjmują tylko na kontrakty i do tego osoby z min 2 letnim doświadczeniem. Tylko gdzie te doświadczenie zdobyć zaraz po szkole :roll: Taki chory kraj mamy. Jeszcze kobiety są dyskryminowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałam. A z tym doświadczeniem to masakra. Dokładnie jak napisałaś... gdzie je zdobyc ?!

A czemu są dyskryminowane?

 

-- 31 sie 2012, 15:42 --

 

a ja czekam na kasę z PZU ale oni chyba się nie śpieszą :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×