Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Na każdego są jakieś haki... ; ).

 

Aczkolwiek rzucanie bluzgami jak debil,jeszcze przez ekran, wywołuje zazwyczaj wojnę z innymi durniami.

Tak czy siak, weak troll is weak. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to sobie poczekam...

 

To sobie Pan chwilkę poczeka na usunięcie konta.

Zakładając, że admin ma wakacje może Pan przemyśleć, czy nie wystarczy najpierw samemu w opcjach odciąć się od priwów i przestać obserwować 100 wątków a informacje o nowych postach w wątkach nie będą zaśmiecać Pana skrzynki pocztowej, więc bycie na forum przestanie być uciążliwe. Usuwanie konta z forum to jednak IMO akt ostateczny,

bo odcina Pana od możliwości obserwowania tak nieinwazyjnych wątków, jak np.medycyna niekonwencjonalna, który sobie chwalę, choć głosu tam nie zabieram.

Oczywiście nie pełnię tu żadnej funkcji i zabieram głos bezprawnie, ale serce się kraje,

gdy ludzie pytają o coś co jest w regulaminie lub FAQ. A admini muszą przerywać Admińskie zajęcia , za które nikt im nie płaci, by cytować FAQ, za co, ciekawostka, także nikt im nie płaci. Sam popełniałem błędy i będę popełniał, ale czytanie postów innych wiele mnie uczy. Np. dlaczego priwy tkwią w folderze nie wysłane, albo jak odciąć się od wiadomości z forum w wypadku obrażenia się na forum. -przepraszam , że odezwałem się nie pytany - nomorewords43

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie. Po to wlasnie jest FAQ, ktore ktos cierpliwie napisal po to wlasnie, zeby je czytac i nie zadawac idiotycznych pytan. Niestety, jako takie, zostalo i zostaje caly czas kompletnie ignorowane- bo po co czytac, skoro mozna walnac pytanie na forum? Regulamin rowniez nie jest czytany, czego przykladem jest jego notoryczne lamanie- ot, se ktos napisal, na ch** mi to czytac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, nie, nie odczuwam potrzeby zapisywania sie na inne fora i czytania ich Regulaminow ;) Tutaj jestem u siebie juz od 2006 roku i mi dobrze. Co do naszego Regulaminu- spierac sie z Toba nie mam zamiaru, bo nie mam porownania, w kazddym badz razie on OBOWIAZUJE tak czy owak i kazdy, kto sie tu zapisuje WYRAZA ZGODE na jego respektowanie. A jak to wyglada w praktyce- sama wiesz- pewnie tak, jak z innymi Regulaminami- wszyscy maja je w dupach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak z innymi Regulaminami- wszyscy maja je w dupach.

 

I dlatego może warto napisać skrypt, który na skrzynkę usera będzie wysyłał np. co 20 (?) powiadomień prezent od administracji: FAQ + regulamin. Zakładamy, że user prędzej czy później oba teksty przeczyta z ciekawości - dla skryptu żaden kłopot. A potencjalna ulga jest do do sprawdzenia metodą statystyczną na nowych userach zadających / lub nie głupie pytania.

Oczywiście przemyślałem rozwiązanie alternatywne regulamin+ FAQ jako priwy wysyłane przez bota z uprawnieniami admina, przez pierwszy tydzień bytności usera na forum.

( zauważyłem, że priwów od adminów nie można blokować).

Oba proponowane rozwiązania noszą cechy spamerstwa administracyjnego ale jedno woleć - spamerstwo lub lamerstwo, że tak gwarowo określę typową neurotyczną niewrażliwość na posty / maile od innych manifestowane przez nas - userów.

- nomorewords43

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co trzeba zrobić, aby usunąć konto?
, dlaczego chcesz usunac nagle konto?

 

-- Pt sie 31, 2012 12:48 pm --

 

Powietrzny Kowal, z tym pytaniem uderzaj bezposrednio do shadow_no na PW, ale nie sadze, zeby to bylo mozliwe, skoro nie bylo to rozwazane przez ostatnie 6 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram pomysł aby utworzyć nowy dział "Psychoterapia", w którym byłyby wątki dotyczące terapii. Aktualnie są one porozrzucane po innych działach. Jakby nie było, terapia jest jedną z podstawowych form leczenia, a obecna struktura forum ją dezawuuje.

Gorąco popieram :D Myślę, że jak dużo osób opowie się 'za' to administrator odpowie na zapotrzebowanie użytkowników utworzeniem owego działu. :smile: Ważne, żeby nie stłumić pomysłu w zarodku, bo jest naprawdę dobry.

 

Teoretycznie popieram. Jest niebezpieczeństwo off- topowania tematu

psychoterapia, po 10-ciu rzeczowych wpisach, jak każdego innego tematu.

A w przypadku utworzenia działu PSYCHOTERAPIA nie ma niebezpieczeństwa off-topowania tematu tylko off-topowanie całego działu. :D

Ale taki dział nie powstanie, jeśli nie znajdzie się minimum 100 osób

chcących jego powołania, prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×