Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

te wszystkie starania, pokłady sil, zmiana nastawienia na pozytywne i inne rzeczy w to włożone nie pomogły, nie zmieniły nic

nie chce juz siebie oszukiwać bo mnie to jeszcze bardziej dobija, lepszy ju ten marazm od tych zawodów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem, wyjazd całkiem udany, dwa szczyty zaliczone. Presja ciągle była aczkolwiek radziłęm sobie, najgorsze to ciągłe kontrolownie siebie, nie wiem jak to opisać. I ucisk w klatce piersiowej z napięcia, ciągła pustka w głowie. Boję sie rozmawiać. Chyba.

A tak poza tym to spałem na polu i trochę zmarzłem, pełnia i zimno nie dawało zasnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kiilku dni mam problemy z sercem.Wczoraj popołudniu lezalem na plecach i nagle:zacząłem się dusić - poczułem mega ucisk w klatce piersiowej...ból,szybko wstałem i na szczęście przeszło....

Wstałem i przeszło...ale bol i ucisk były takie silne,że myślałem,że to zawał....

Boje się.Serce mi ostatnio dziwnie reaguje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobranie krwi,a potem lekarz.

Dziś kupie sobie nowy modem bo wcześniejszy się przepalił i wreszcie będę mogła pisać z lapka.

Fajnie się dzień zaczął bo złapłam stopa od siebie prawie do Torunia.I tak podróż kosztuje mnie 2,5 zeta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstęp:

-spacer z psem długi

-kong dla psa

-złożyć pranie

-poskładać ubrania

-pozmywać

-poodkładać wszystko na miejsce

-powyrzucać śmieci

-posegregować rzeczy do prania

 

Część druga- zakupy

 

Część trzecia :

- sprzątnąć szczurom

-odkurzyć

-zrobić obiad

-iść z psem długi spacer

 

to na dziś. A od jutra więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkarłatna litera, a ile Twoje psiaki ważą?

 

http://allegro.pl/kong-classic-s-slawna-zabawka-dla-psa-1-10kg-mini-i2570950608.html to oryginalny ale jeśli Twoje psy specjalnie nie niszczą to będzie dobra też podróbka : http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=3789 mały za 9 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę na 14 iść do pracy, a niedobrze mi się robi jak tylko o tym pomyślę. Znowu będzie pewnie kłótnia z liderką czy z Bóg wie kim jeszcze :? nienawidzę tej pracy! byle do października!

a wieczór, jeśli mnie szlag nie trafi w robocie, zapowiada się przyjemniej - piwko ze znajomym(i), na jednym się pewnie nie skończy! Miłego dnia wszystkim życzę! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×