Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Alienated, myślałam, że namówię Cię, żebyś poszedł ze mną spać :twisted: Ale coś czuję, że jeszcze będziesz tu siedział jakiś czas ;)

:<....

za dużo dwuznaczności...

Albo to ja jestem zepsuty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lajka04, chętnie wyjaśnię jeśli kolejne wątpliwości się pojawią :!:;)

detektywmonk, uważaj bo nie wiesz na co się piszesz :!::D

Możesz , to wyjaśnić , nie bardzo rozumiem , o co Ci chodzi . Napisałem prawdę , nie czuję się maczo i to prawda .

 

-- 23 sie 2012, 17:58 --

 

CO TU TAK CICHO, LUDZIE NAPISZCIE COŚ :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć !!!!

Moja opinia na ten temat wynika z doświadczenia życiowego.

Facet który nie miał nigdy doświadczeń seksualnych tylko z żoną jest wspaniałym parterem życiowym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tacy faceci są cudowni i umieją na prawdę kochać kobietę i nie traktują jej jak przedmiot którym można się zaspokoić.

 

Odwrotnie uważam, że faceci którzy mieli wiele partnerek często są nie zdolni do prawdziwej miłości.

To jest moja opinia jeśli kogoś uraziłam to przepraszam, oczywiście mogą zdarzyć się wyjątki - ale osobiście nie spotkałam się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam znajomego, który był tylko z jedna dziewczyną bardzo długo i wreszcie stwierdził, że z nia zrywa bo inaczej nigdy sie nie dowie, jak mogłoby być z inną. A nie chciał życ w takiej niewiedzy i całe życie się nad tym zastanawiać, co go być może ominęło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje że najlepiej jak się zazębiają.

Chyba nie chciałbyś żeby twoja dziewczyna zrobiła tak jak ten chłopak??

Pewnie ten chłopak zrozumiał w końcu że kocha tą dziewczynę i wrócił do niej. Wybaczać też trzeba jak ktoś popełni błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kinia5, jasne, że najlepiej, jak się zazębiają i wszyscy żyją długo i szczęśliwie :P na razie nie byłam w związku z żadną dziewczyną, tylko z facetami ;) ale cenię sobie wolność :P jeśli ktoś może z innymi, ale woli ze mną - czy nie jest to dowód na prawdziwe i szczere uczucie ? wierność nie powinna być w żaden sposób wymuszona, wtedy jest IMO nic nie warta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie właśnie.

Nie jest to dla mnie żaden dowód jak ktoś próbował z innymi ale wybrał, że chce być tylko ze mną.

Z resztą jak ktoś może uprawiac seks ze mną to raczej z innymi też może.

Faceci są tacy że zawsze mają przyjemność z seksu, więc jak facet ma ze mną przyjemność i mnie kocha to po co ma próbować z innymi.

Z innymi kobietami będzie miał taką samą przyjemność jak ze mną.

 

Wiem o co Ci chodzi Cudak. Tobie chodzi o wolność seksualną. Niestety z historii wiemy że to się dobrze nie kończy.

Wielość parterów doprowadziła do rozszerzenia się takich chorób jak HIV i rzeżączka itd.

Niestety prezerwatywa to marne zabezpieczenie. Mamy przykład Afryki gdzie rozmaite organizacje rozpowszechniają prezerwatywy a mimo to

epidemia HIV sie nie kończy.

 

Jak chcesz kogoś prawdziwie kochać to musisz powstrzymywać swoje rządze. Niestety takie jest prawo miłości.

 

Ale to dyskusja na inny wątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie właśnie.

Nie jest to dla mnie żaden dowód jak ktoś próbował z innymi ale wybrał, że chce być tylko ze mną.

Z resztą jak ktoś może uprawiac seks ze mną to raczej z innymi też może.

Faceci są tacy że zawsze mają przyjemność z seksu, więc jak facet ma ze mną przyjemność i mnie kocha to po co ma próbować z innymi.

Z innymi kobietami będzie miał taką samą przyjemność jak ze mną.

Absolutnie się nie zgadzam. Seks to nie ziemniaki, że niezależnie z jakiego stołu zjesz, smakuje tak samo :? . Gdyby tak było, związani z kimś faceci powstrzymywali by się od skoków w bok. Nie istniałby temat niewierności.

 

Wolność, która się przeradza w rozwiązłość, nie jest dobra. Ale przegięcie w drugą stronę tez nie. Nie chciałabym być z kimś, kto nie ma innych możliwości ani wyboru... chcę być z partnerem, który wybiera mnie, bo ja jestem naj - najlepsza dla niego. A tego nie da osiągnąć, jeśli nie ma porównania z innymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie się nie zgadzam. Seks to nie ziemniaki, że niezależnie z jakiego stołu zjesz, smakuje tak samo :? . Gdyby tak było, związani z kimś faceci powstrzymywali by się od skoków w bok. Nie istniałby temat niewierności.

 

To się nazywa pokusa. Polega ona na tym że Ci się wydaje że będzie innaczej. Niektórzy ulegają a inni nie.

 

Wolność, która się przeradza w rozwiązłość, nie jest dobra. Ale przegięcie w drugą stronę tez nie. Nie chciałabym być z kimś, kto nie ma innych możliwości ani wyboru... chcę być z partnerem, który wybiera mnie, bo ja jestem naj - najlepsza dla niego. A tego nie da osiągnąć, jeśli nie ma porównania z innymi.

 

Ja myślę że sie da wybrać partnerkę bez porównania z innymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa pokusa. Polega ona na tym że Ci się wydaje że będzie innaczej. Niektórzy ulegają a inni nie.

Gdyby to była tylko pokusa, niewierność kończyłaby się na 1 razie. Wtedy koleś by sie zorientował, że ma u innej kobiety to samo co u stałej partnerki, i pokornie by do niej wrócił. Nie byłoby problemu zdrad.

Ja myślę że sie da wybrać partnerkę bez porównania z innymi.

Jasne, że sie da.... ale co to za wybór ? jedna dziewczyna z jednej do wyboru ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co? Lepiej puszczać się z kobietami na prawo i lewo?Zdradzać partnerkę/partnera żeby sobie poużywać?....bo jak nie będę skakał z kwiatka na kwiatek to potem nioe zbuduje normalnego związku?

 

-- Cz sie 30, 2012 1:40 pm --

 

Candy czyli z kilku kobiet mam wybrać tą z którą mam lepszy seks a pozostałe odrzucić?Wogóle od kiedy seks jest taki ważny?A gdzie inne rzeczy?Życie nie kończy się na seksie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×