Skocz do zawartości
Nerwica.com

Po zerwaniu z dziewczyną, moje życie straciło sens...


Olimp Bathory

Rekomendowane odpowiedzi

Może jestem ciut nawalony ale powiem to co mi lezy na sercu:

FACECI!

Nie warto tracić życia dla, prosto móiąc, dziwek, kurw i tym podobnych.. ja straciłem, teraz żałuję. I twierdzę jedno: kiedyś się ktoś znajdzie, wcześneij czy później. Nadal nie mam nikog (mam zamiaro to zmienić jutro bo już mam wybrany "cel") ale wiem, że nie warto marnować siebie.

No przepraszam bardzo, ale po co? checie poznać dziwkę jaką ja mialem? na cholerę? naprawdęm lepiej poczekać. Tylko sobie mozna zaszkodzić.

Dziękuję wszystkim którzy mi pomogli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwiń?

Olimp....kurwa to wiesz..

Nie ubliżaj w ten sposób swojej ex ,nieładnie,z jakiegoś powodu Wasz związek się rozsypał ,nie żeby to byla "solidarność jajników" ale to że teraz jest z kimś nie upoważnia Cię do ubliżania jej w ten sposób.

Sorry ,może jestem uczulona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwiń?

Olimp....kurwa to wiesz..

Nie ubliżaj w ten sposób swojej ex ,nieładnie,z jakiegoś powodu Wasz związek się rozsypał ,nie żeby to byla "solidarność jajników" ale to że teraz jest z kimś nie upoważnia Cię do ubliżania jej w ten sposób.

Sorry ,może jestem uczulona.

 

Nie ubliżam, móię prawdę najświetszą.

Ale nieważne, moze faktycznie przesadzam. To co czuję powinno pozostać moje.

W każdym bądz razie doszedłem do jednego wnioskuu - walić to! życie jest zbyt fajne by je marnowac! kto wie, co jest za nastepnym zakretem? albo przepasc albo górka albo koniec drogi! i to jest fajne! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdym bądz razie doszedłem do jednego wnioskuu - walić to! życie jest zbyt fajne by je marnowac! kto wie, co jest za nastepnym zakretem? albo przepasc albo górka albo koniec drogi! i to jest fajne

Ubliżasz ,choćby była to prawda ;)

 

Olimp i cieszę się ze tak myślisz ,mam nadzieję ze jak alkoh wyparuje Twoje myslenie nie ulegnie zmianie .

Na jednej lasce świat się nie kończy ,choćby była to jedna ,jedyna wymarzona ,bo pewnie za każdym razem tak się wydaje .....idź do przodu i nie rozpamiętuj :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, od jakichs 2 tygodni mam tak świetny nastrój, że mnie to az przeraża :D chyba wreszcie wyszedłem na równa prosta ciągnącą się aż po horyznot. I mam gdzies co bedzie dalej, jest dobrze teraz i sie to nie zmieni. Aż mnie top przeraża czasem, ale... mam to gdzieś ;)

A i tak, jedyną dziewczyna jaką mam, to moja kotka, która mi teraz spi na kolaanach... no to co? dla tkiej warto żyć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olimp Twój dobry nastrój nie ma Cię przerażac...

Kotka dobra na wszystko ,sama mam to wiem ;)

Ale bez żartów ,ja nie chcę się tu już powtarzać ale co?

Ty sam jeden na świecie nie masz laski?

Biedactwo....

Oj ,nie Olimp ,nie będę Cię żałować bo nie jesteś aż tak głupi.

O)twieraj oczy ,chociaż już je widac lekko otworzyłeś i nie oglądaj się za siebie ..

Masz kotkę teraz ,masz looz ,robisz co chcesz..ale pamiętaj ,nic na siłę ,Twój nastrój masz zawdzięczać sobie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olimp Twój dobry nastrój nie ma Cię przerażac...

Kotka dobra na wszystko ,sama mam to wiem ;)

Ale bez żartów ,ja nie chcę się tu już powtarzać ale co?

Ty sam jeden na świecie nie masz laski?

Biedactwo....

Oj ,nie Olimp ,nie będę Cię żałować bo nie jesteś aż tak głupi.

O)twieraj oczy ,chociaż już je widac lekko otworzyłeś i nie oglądaj się za siebie ..

Masz kotkę teraz ,masz looz ,robisz co chcesz..ale pamiętaj ,nic na siłę ,Twój nastrój masz zawdzięczać sobie ...

 

Kocham moja kotke, a dziewczynami się nie przejmuję, jasne, chciałbym mieć ;) ale sądze, że kiedys znajdę... ;)

A mój nastrój zawdzięczam Wam... oraz pośrednio mojej bylej... kretyńskie, ale sądze, że się ucze na błędach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mój nastrój zawdzięczam Wam... oraz pośrednio mojej bylej... kretyńskie, ale sądze, że się ucze na błędach ;)

Kretyńskie, ale działa :Pkototerapia też jest dobra 8)

 

Fajne jest takie "przebudzenie" po dole, oj, fajne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ubliżam, móię prawdę najświetszą.

Wypraszam sobie. Miałam w sumie nie odpowiadać, ale pewne rzeczy zaczynają mnie zwyczajnie irytować.

Oli, te prywatne wiadomości w których ubliżasz mi i mojej rodzinie, jeszcze przeżyję, spływa to po mnie. Ale publiczne obrażanie możesz sobie darować. To trochę poniżej pewnego poziomu.

 

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

 

Publiczne darcie kotów również nie uważam za stosowne dlatego to jest tylko odezwa.

I dziękuję, dziewczyny, za obronę. Macie u mnie (dżejem już chyba kolejne xD) piwo, czy inny soczek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko robie to co Ty ;) a pm dostałaś tylko jeden i więcej nie będzie bo nie zniże się do tego poziomu. A jak chcesz sobie podrzeć ze mną koty, to sorry, znajdź sobie inną ofiarę bo mam już dosyć Twoich prowokacji jakie tutaj odstawiasz, również w tej chwili. I tak Ci się juz udało złamac moja przysięge, że nie bede reagował na zaczepki z Twojego poziomu.

Najwyraźniej nadal chcesz mnie tylko dobijać. Przykro mi - już Ci się nie uda więcej.

Tym samym kończę tą wymiane zdań z tOBĄ.

 

Pozostałych przepraszam za ta wypowiedź, ale najwyraźniej ktoś tu lubi wyciągać smieci ze smietnika i się nimi bawić publicznie. Z mojej strony koniec wycieczek osobistych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomne Wam kawałek regulaminu:

 

7. Zasady, których ignorowanie może prowadzić do rangi karnej i/lub ostrzeżenia i/lub wydalenia z forum:

a) Obrażanie użytkowników, kłótnie.

-Wszelkie prywatne sprawy załatwia się tylko i wyłącznie poprzez PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×