Skocz do zawartości
Nerwica.com

dzienny oddział psychiatryczny


Gość LucP84

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na 8 października termin przyjęcia na dzienny oddział psychiatryczny. O ile w międzyczasie nie znajdę jakiejś super pracy to raczej tam się wybiorę.

 

A jak wygląda mniej więcej dzień na takim oddziale?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie ma nigdzie na stronie jak długo trwają zajęcia i inne takie ?? u mnie jest napisane w necie bodajże i jeśli chodzi o czas to takie dzienne od 8.00 do 15.00

a typ zajęc to nie wiem

 

ps. 8 październik... moje urodzinki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem na dziennym oddziale :rano przychodziłem na godz 8-najpierw leki,potem obchód lekarskie-wszyscy stoją w rzędzie,do każdego podchodzi lekarz z pielęgniarkami i pyta się -jak się pacjent czuje itp,potem jest chwila na kawe,następnie zajęcia-muzykoterapia,psychoterapia grupowa,ewent indywidualna jak ktos ma takie zalecenie,następnie obiad ,potem znów leki(jak ktos bierze dwa razy dziennie lub na noc ) i do domku.Tak z grubsza u mnie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajęcia od 8mej do 13tej będą u mnie.

A leki oni sami tam przepisują? Bo ja mam już lek od prywatnej lekarki.

Ale jak pielęgniarki to pewnie byłeś w jakimś szpitalu na tym oddziale? Bo ja w takiej przychodni mam iść i nie wiem czy tam mają nawet pielęgniarki.

 

-- 08 paź 2012, 15:00 --

 

Pierwszy dzień za mną... Przede wszystkim było bardzo nudno. Dużo zwykłego siedzenia przy stole i nic nie robienia. Dla ludzi którzy lubią się socjalizować to może ciekawe, ale mnie nudzi. Poza tym da się znieść, choć wątpię by mi pomogło.

 

-- 06 gru 2012, 18:29 --

 

Jeszcze tydzień terapii mi został. Dziś miałem podsumowanie no i w sumie nic mi to nie pomogło, ale była to ciekawa przygoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×