Skocz do zawartości
Nerwica.com

za wrazliwy na zycie w tym swiecie !!!


Gość depresyjny21lat

Rekomendowane odpowiedzi

Taki mi sie wydaje, wszystko biorę na poważnie, brak mi luzu, przejmuje sie rzeczami, które dla ogółu ludzi sa detalami a dla mnie wielkim problemem. Sam jestem sobie antagonistyczny do tego stopnia to tak mnie meczy ze czasem nie mam ochoty istnieć. Co mam ze sobą zrobić bo sam nie wiem. :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki mi sie wydaje, wszystko biorę na poważnie, brak mi luzu, przejmuje sie rzeczami, które dla ogółu ludzi sa detalami a dla mnie wielkim problemem. Sam jestem sobie antagonistyczny do tego stopnia to tak mnie meczy ze czasem nie mam ochoty istnieć. Co mam ze sobą zrobić bo sam nie wiem. :cry:

Czasem wiem jak się czujesz. I jest to bardzo ale to bardzo nieprzyjemne uczucie. Aż mdli z nerwów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejmuj jakąś decyzje co z tym zrobić jak zmienic ta sytuacje bys

tak sie nie meczył sam ze soba ja czekam az napiszesz jestem zadowolony,lub jest lepiej,Czekam na cos pozytywnego trzymam kciuki by Ci sie udało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też słyszałam, że jestem zbyt wrażliwa, żeby żyć na tym świecie...

No ale do rzeczy. Myślę, że najlepiej byłoby gdybyś porozmawiał na ten temat z psychologiem, albo z chociażby z zaufanym przyjacielem. Musisz nauczyć się mówić, choć wiem, że to łatwe nie jest. Niestety jest to konieczne, bo inaczej pozostaniesz tym samotnym, niezrozumianym i nieszczęśliwym... Zbyt wrażliwym, żeby wypowiedzieć na głos swoje myśli, żeby powiedzieć o tym co boli. Ale wierz mi, tak trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×