Skocz do zawartości
Nerwica.com

zażyłem czy nie zażyłem


wieslawpas

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm..... w przypadku wenli czasem nie wiem czy wzięłam tabletki czy nie, robię to jakoś automatycznie jedząc śniadanie, jeśli mam wątpliwość to nie biorę bo mój organizm mógłby przeżyć lekki szok że miast dawki 150mg otrzymał 300mg! Z fluanxolem miałam zupełnie inaczej, zwyczajnie czułam, że nie wzięłam, jak już czułam się okropnie to wiedziałam że już dawno minął czas kiedy powinnam zażyć (brałam dwa razy dziennie). Raczej z poranną dawką problemu nie było, ale popołudniami to różnie bywało. Pojemniczki są dobrym rozwiązaniem. Wystarczy jakieś no max 10minut aby zapełnić pudełeczko lekami na cały tydzień!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie nie zazylam, zapomnialam wczoraj wziac tabletke. Dzis od rana czulam sie dziwnie, nudnosci, zawrot glowy, oslabienie. Zwalilam wszystko na zatoki, ponad dwa tygodnie temu dopadlo mnie zapalenie i jeszcze sie do konca nie wyleczylam. Biorac dzis wenle zauwazylam, ze nie wzielam wczoraj tabletki. W poniedzialek, zaczelam nowy blister wiec nie trudno bylo sie zorientowac.

Pytanie jak szybko dziala wenla? Wzielam ja jakies 2 godzin temu, a nie widze zadnej poprawy. Czuje sie jeszcze gorzej, zawroty glowy, dreszcze, sennosc, wrazenie, ze zaraz umre. Chce sie polozyc, ale jestem w pracy i nie moge :( Kiedy to minie??? Pomocy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×