Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

Dziecko niewidzialne pozostaje z boku rodziny, nigdy nie sprawiając najmniejszych kłopotów. Odizolowane od rodziny, żyje we własnym świecie, w poczuciu samotności i krzywdy. Jest to dziecko nie dostrzegane, o którym nikt nie pamięta. Uczestnictwo w pracy zespołowej może sprawiać mu trudność. Na zewnątrz nieśmiałe i pełne rezerwy, dziecko niewidzialne jest niezdolne do stawiania czoła problemom.

:cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jak porządny autoerotyzm z rana! Przy kawce!

Powietrzny Kowal, niepotrzebny mi autoerotyzm, o te sprawy dba mój facet;)

Miałam na myśli kotka, jako zdrobnienie od kot:

"Kot domowy (łac. Felis catus[1][2], również Felis silvestris catus lub Felis (silvestris) domesticus) – udomowiony gatunek małego, mięsożernego ssaka z rzędu drapieżnych z rodziny kotowatych. Przez ludzi ceniony jako zwierzę domowe oraz z powodu jego zdolności do niszczenia szkodników. Koty zostały udomowione około 9500 lat temu[3] i są obecnie najpopularniejszymi zwierzętami domowymi na świecie[4]. Gatunek prawdopodobnie pochodzi od kota nubijskiego, przy czym w Europie krzyżował się ze żbikiem."

ty zboczuchu! Głodnemu chleb na myśli :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hymm... I zobaczcie. Nawet telewizyjny gościu, kurde... Udaje narkomana i mnie do takiego ciągnie. Jestem naprawdę porąbana. :lol:

 

-- 29 sie 2012, 12:03 --

 

Ale ja takich drani lubię. 8)

 

-- 29 sie 2012, 12:03 --

 

Ale potem cierpię :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kafka, nudy, ale jakbym zaczęła go rozbierać, to zaczęłoby się robić interesująco. :lol: jeszcze żadna pacjentka się na niego nie rzuciła, ciekawe czemu...

Mushroom, zazdroszczę. kolejnej osobie kolejnej rzeczy... jagody. pycha... ja mam pierogi z jagodami do zrobienia. ale nie wiem, czy dziś czy jutro...

 

-- 29 sie 2012, 12:07 --

 

luk_dig, już kolęd słuchasz? haha dobre... hej kolęda kolęda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I pewnie byś zaraz do niego poleciała!... Razem z Monarem! (zazdrość mną szarpie, jak pijakiem kac :D :D :D)

to do mnie?

Nie no co ty.

Ja mam swojego prywatnego faceta do zabawy w lekarza;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×