Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Kraków]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

wszyscy się zgłaszaja tak jak i ja i nic z tego nie wychodzi :D

 

No właśnie wszyscy się zgłaszają, a jak pada konkretny termin wszystko się sypie. rozumiem, że nie zawsze jest czas i nie zawsze można lub jest się w stanie, ale przecież każdy może zaproponować jakis dzień. Na ostatnim spotkaniu które zaproponowałam byłam chyba z rok temu :-|

 

ty_tez_mozesz ja bym z chęcią przyjechała, ale niestety nie dałabym rady dojechać na 20, wczoraj miałam ograniczoną komunikacje z domu(święto). A mieszkam pod Krakowem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem pod ratuszem i co prawda nikt nie przyszedł... ale to było ciekawe stać tam w niepewności i czekać na kogoś, przyglądać się przechodzącym ludziom "on z forum?", dwie osoby zapytałem o to wprost. samo czekanie na kogoś też ma swój głębszy sens

 

ty_tez_mozesz ja bym z chęcią przyjechała, ale niestety nie dałabym rady dojechać na 20, wczoraj miałam ograniczoną komunikacje z domu(święto). A mieszkam pod Krakowem.

rozumiem, może będzie jeszcze okazja. zostawie Ci mój nr tel na priv na następny raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem tu nowy. Mam problem z nerwica i zastanawiam się co mam robić. Dobija mnie czucie bicia serca i natrętne myśli. Nie mam problemów ze spotykaniem się z ludźmi czy wychodzeniem z domu. Uprawiam sporty od jakiegoś czasu. Mam 23 lata. Generalnie jest ok ale nie wiem jak pozbyć się tych irytujących objawów. Na razie jest ok dlatego chce z tym wygrać puki wcześnie. Powiedzcie mi gdzie mogę się udać w Krakowie, czy lepiej psychiatra czy psycholog. Czy jest miejsce gdzie dostane się w miarę szybko i bez płacenia a jeśli nie to gdzie mogę uderzyć prywatnie. Pozdrawiam:)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blessja, popatrz tutaj trochę: topic-t11717-574.html

 

ja osobiście polecam przychodnię ProVita ul.Basztowa 5. Do psychiatry czeka się ok 3 tyg do miesiąca, za darmo oczywiście. Lekarka Danuta Witkowska-Gacoń. Młoda, sympatyczna. Może zgłoś się na wizytę do niej.

Albo przychodnia studencka scanmed na Armii Krajowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem tu nowy. Mam problem z nerwica i zastanawiam się co mam robić. Dobija mnie czucie bicia serca i natrętne myśli. Nie mam problemów ze spotykaniem się z ludźmi czy wychodzeniem z domu. Uprawiam sporty od jakiegoś czasu. Mam 23 lata. Generalnie jest ok ale nie wiem jak pozbyć się tych irytujących objawów. Na razie jest ok dlatego chce z tym wygrać puki wcześnie. Powiedzcie mi gdzie mogę się udać w Krakowie, czy lepiej psychiatra czy psycholog. Czy jest miejsce gdzie dostane się w miarę szybko i bez płacenia a jeśli nie to gdzie mogę uderzyć prywatnie. Pozdrawiam:)))

Myślę, że możesz pogrzebać w dziale oferty tam się pojawiają opinię o terapeutach/lekarzach. Ja trafiłam od razu do psychologa. Ale dużo osób idzie najpierw do psychiatry i dostaje ew skierowanie na terapie.

 

Co do spotkania to znów stanęło w miejscu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do spotkania to znów stanęło w miejscu..

przydałaby się osoba/y, które się zajmą organizacją spotkania. tzn odezwać się do kogoś, puścić inormacje dalej itd i

warto by zsynchronizowac takie spotkanie z tym tematem: szukam-nowych-znajomo-ci-z-krakowa-t37124.html

 

ktoś chętny by organizować takie spotkanie? ja sie zgłaszam tylko chcialbym by ktoś jeszcze w tym współuczestniczył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do spotkania to znów stanęło w miejscu..

przydałaby się osoba/y, które się zajmą organizacją spotkania. tzn odezwać się do kogoś, puścić inormacje dalej itd i

warto by zsynchronizowac takie spotkanie z tym tematem: szukam-nowych-znajomo-ci-z-krakowa-t37124.html

 

ktoś chętny by organizować takie spotkanie? ja sie zgłaszam tylko chcialbym by ktoś jeszcze w tym współuczestniczył

Może faktycznie połączyć te watki.. Pierwotnie to w podforum miasta miały organizować się jakieś spotkania, ale obecnie jest jak jest. Ja mogę Ci pomóc. Już kiedyś organizowałam spotkanie. Tylko, że informowanie w wiadomościach nie zawsze przynosi skutek. Nie wszyscy codziennie zaglądają na forum. Ja też miewałam dłuższe przerwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi bardziej pasuje piątek, ew czwartek. Tylko przypuszczam, że jak zacznie się pytać każdego z osobna jaki termin to się znów zacznie zamieszanie, sprawdzanie w grafikach i znów nic z tego nie wyjdzie ;) Zawsze ktoś nie będzie mógł przyjść w dany dzień. Więc może konkret i kto może niech będzie.

Pamiętam, że raz na innym forum udało nam się ustalić termin i odbywały sie spotkania cykliczne co 2-3 tygodnie. Wiadomo, że nie zawsze wszyscy mogli, ale całkiem dobrze to wychodziło do czasu urlopów :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To przyjmijmy piątek 7-go września kto będzie to będzie i luz. Ustal gdzie, ja preferuje miejsca otwarte raczej jak np rynek (tam mniej się czuje swoją samotność... przynajmniej ja), ale nie wiem czy takie zaludnione miejsca nie odstraszą co niektórych. lepiej jak Ty buu mając już takie spotkania za sobą zdecydujesz, gdzie ma to się odbyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłam na 2 spotkaniach, sporo osób się zgłaszało. Na jednym było 3 osoby na drugim 4. Byliśmy na rynku bo tam każdy trafił (niektórzy byli spoza Krakowa), nie ukrywam, że mi też najłatwiej w tej chwili tam docelowo dojechać. Miejsce do siedzenia wybraliśmy jak już się spotkaliśmy.

 

Więc może zróbmy tak, że osoby chętne prosimy o odezwania się do nas i podamy swoje namiary ;) Ja spróbuję jeszcze popisać do osób, które się udzielały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro spotykamy się o 18 pod głową (myślę, że każdy kojarzy, ale dla jasności http://www.fotografie.mspa.pl/albums/miasta_europy/krakow/normal_DSC_0538.JPG) mam nadzieję, że jakoś się rozpoznamy. Jak ktoś nie zdąży na czas to może dołączyć później.

 

Jak ktoś sie dopiero teraz dowiedział i chce wpaść to śmiało :)

 

-- 08 wrz 2012, 12:47 --

 

Dzieki wszystkim, którzy byli. Fajnie było się z Wami zobaczyć. Dla mnie osobiście to coś nowego spotkać się z kimś kogo w ogóle nie znam, i w ogóle nie znać scenariusza ram takiego spotkania. Jakoś jestem przyzwyczajony, że zawsze "po coś", "z jakiegos powodu", "według w miarę okreslonych zasad" a nie tak po prostu, żeby pobyć z drugim człowiekiem...

 

a i przepraszam rosline (nie wiem jak dokładnie pisze sie Twój nick), że tak wyszło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jarek napisałem na podforum "poznajmy sie": szukam-nowych-znajomo-ci-z-krakowa-t37124-42.html że moge zoorganizować coś w przyszlym tygodniu (10.10-13.10). wczesniej ktoś inny musialby sie podjąć

 

kto chętny na przyszły tydzień?

 

-- 05 paź 2012, 20:56 --

 

następny wtorek, czyli 9.10 ok 17/18 proponuje ostatecznie termin spotkania.

 

zapraszam wszystkich:) pisać kto może wpaść, ja dziś-jutro powysyłam też niektórym osobom zaproszenia, wszystkich z krk nie znam niestety. słuchaj, jakbys widział temat i miał znajomych z forum to przekaż im info:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×